Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taliztam egy pasival 2 hete....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taliztam egy pasival 2 hete. Részletek lent. Most akkor nem is érdeklem őt komolyan?

Figyelt kérdés

Azt mondta a következő hétvégét (múlt hétvége) velem akarja tölteni, de nekem nem volt jó, és mondtam, h. legyen ez a hétvége. Azt mondta hív ha itt lesz, de ezalatt a 2hét alatt egyszersem hívott.

Ja, és itt az ominózus hétvége...

vAGY EZ normális? Szerintem ha érdeklődik egy pasi egy lány iránt, akkor csak felhívja, érdeklődik hogy mi van vele, nem????Én 26 vagyok, ő 33. Szóval elviléeg nem vagyunk más pisisek....és szánalmas h ezt a kérdést is egyaltalán fel kell tennem.


2010. aug. 7. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek hívogasson fölöslegessen?
2010. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tegnap délelőtt irtam neki egy smst, hogy akkor mikor jön, merthogy itt a hétvége..és se kép, se hang...na??? ugye hogy csak hülyít??
2010. aug. 7. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is hasonló a helyzet hívtam beszéltünk azt mondta még nem tudja h eltud el jönni tegnap írtam neki sms-t is de nem válaszolt innentől engem nem érdekel nem fogom többet keresni sztem te se keresd ha akar vmit majd jelentkezik
2010. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
apám...de köcsögök a pasik
2010. aug. 7. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira köcsögök mint a nők. Lehet te sosem köcsögösködtél egy fiúval sem és soha nem vágtál át senkit, de lehet más csaj igen. Aztán most rajtad csattant az ostor.

33 évesen pedig bőven érhették negatív tapasztalatok ami miatt most ő is köcsögösködik másokkal.

2010. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha valakit esetleg érdekelnének a fejleméynek, azóta nem hívott....szóval köcsög ez is
2010. aug. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!