Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt most komolyan gondolta a...

Ezt most komolyan gondolta a Lidl? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Jelentkeztem 4 órás melóba hozzájuk.Ma este 8-kor hív a csávó h holnap menjek be interjúra.Mondtam neki h nem tudok holnap menni mert ilyenkor eset már nem tudok senkinek szólni h holnap vigyázzon a gyerekre.Erre a csávó azt mondja h jó akkor majd keresnek a kollégák ha aktuális.Azt várták h mindent eldobva rohanok hozzájuk?Ezt kellett volna tennem?Jól sejtem h a csávó a beszélgetésünk utána kukába dobta az önéletrajzom?
2011. máj. 5. 20:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
Sajnos ez így működik.
2011. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Jól sejted. Ha már az interjúra sem tudsz bemenni, mikor ők akarják, abból joggal feltételezik, hogy máskor sem leszel rugalmas. Pl. lebetegszik valaki, áru érkezik, stb.

Ettől persze nem fair, hogy ilyenkor szólnak, de ez is egy szűrő nekik.

2011. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne is haragudj már, más a kezét-lábát törné, hogy valaki akár visszahívja őket interjúra, nézd már meg mennyi állástalan, létminimumon élő ember van... :S
2011. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyelj, vagy ráérsz, vagy nem. Mivel gondolom nem te voltát az egyetlen aki jelentkezett, ezért nem is nagyon kell nekik törniük magukat érted, végül is ők a munkáltatók, ők válogathatnak, és neked kell hozzájuk alkalmazkodni. Őket pont nem érdekli, van-e gyereked vagy sem, stb. Nekem pl. nem lett volna probléma az se, ha éjjel 1kor hívnak fel, hogy reggel menjek..
2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jah tehát akkor én egy senki vagyok akit este 8-kor islehet hívni h ugorjak?

A másik oldalról nézve meg akkor ők ilyenek mint munkáltató?Tehát amikor ők gondolnak akkor ugrani kell?És akkor hol marad az emberség?Vagy az már nincs mert sok a munkanélküli?Szarba kell venni az emberek magánéletét?

2011. máj. 5. 20:50
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ők a munkáltatók vagyis azt csinálnak amit akarnak, ennyi.
2011. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez a való világ, nem az a szarság, amit a tévé nyomat.
2011. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Fejezd már be a hisztit, ha neked nem kell ennyire a munka, nem mész el és pont. Igen, más meg törné magát, hogy végre pénzt lásson a kezében és munkahelye legyen. Nehogy már te legyél felháborodva! Igen képzeld, amíg ilyen mértékű munkanélküliség van, addig a munkáltató bizony megteheti és meg is fogja.
2011. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne hisztizzz!!!


Inkább döntsd el magadba azt hogy megengednéd-e egy munkáltatónak, hogy este 8-kor szóljon hogy másnap (pl szabadnapodon is ) be kell menned dolgozni?


Tudod az egy dolog, hogy azt mondják a munkáltatók, hogy sokat elárul a leendő kollégáról már az is ahogy felveszi a telefont és vagy ahogy a portánál viselkedik. Nos én is ezt tudom mondani a munkavállalók szemszögéből: sokat elárul a leendő munkaadóról az hogy milyen stílusban és hogyan hívja fel az embert, nemde? Nos akkor ebben a szituban valójában ki is vesztett? Tényleg kellene neked egy olyan főnök aki csak gondol egyet és már ugorj neki rögtön? Gondolod ez másként lenne ha ott dolgoznál? (megsúgom: nem!)


És ha már itt tartunk! Elég szomorú hogy a magyar munkavállalók többsége megalázkodik ( ezt külföldön nem mernék megcsinálni Ny-on a munkaadók) mivel ezzel csak lejjebb viszik a magyar munkavállalók mentalitását!!!

2011. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy előtted másik három jelentkező kiesett és te voltál a vésztartalék akit az utolsó pillanatban be lehett hívni. Nem túl nívós munka lehet az ami 4 órás és a lidl-ben van, szóval nem kell elvárni hogy a munkáltató az etikett minden szabályát figyelembe vegye.

És különben is. Ne rinyálj. Ha annyira kellene a munka, biztos keríthettél volna valakit aki segít.

2011. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!