Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell msn-en felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell msn-en felkelteni egy csaj érdeklődését?

Figyelt kérdés
Eddig akárhánycor vettem fel csajt msn-re, mindig lecartak. Írtam nekik, de ők max egy cót benyögtek, esetleg csak egy cmájlit, vagy nem is válacoltak, néha még le is tiltottak. Nagyon kevés csajjal tudtam normálisan becélgetni. Mit kell nekik mondani, hogy érdeklődjenek irántam?
2010. aug. 6. 19:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Basszus..x"D

Akkorákat röhögök itt az írás módodon:A Mint egy b*zi..kb..xD

Már bocs,de ez nagyon gááz xD ..srác létedre..:O

Nagyon durva fazon vagy..x"D

És egyébként ja ja.Jól írták a többiek;) Kb. kezd ott,hogy nem rövidítesz folyton.. Ezekkel a hülye "c" betűiddel..xD háát basszus olyan jót nevettem..x"D

A haverok szerint is menő..x"D Valószínűleg Ti ilyen csőgatyás b*zik vagytok.. már bocs de ez uhh..-.-"

2010. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
véletlenül nem gábornak hívnak?? (a kérdezőt!)
2010. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a kérdezőt már kitárgyalták előttem, de azért az utolsó előtti válaszoló se semmi... 7 XD egy válaszban! Mi a francnak kell minden sor végére x"D-t írni? Hülye vagy?


És hogy a kérdésre is legyen érdemben válasz, akármilyen hülye stílusban is írta le a kérdező. Először is rakj ki egy vagány képet magadról, legyen egyedi az msn-es neved, személyes üzenetnek is valami érdekes dolgot válassz, amire esetleg rákérdezhet a kiszemelt. Dobj fel először általános témákat (filmek, zene, iskola, nyári szünet, bulik), de beszélhettek a kapcsolatokról is. Mondj neki bókokat, célzásokat. Ne lógj állandóan a nyakán. A válasszal mindig várj legalább 5 másodpercet, hiába nem beszélsz mással, és megteheted, hogy azonnal írsz. Ezt a csajok nem szeretik, mert ők általában egyszerre 5 emberrel beszélnek, és nem tudnak mindenkire figyelni. Mikor bejelentkezik, vagy te belépsz, és fent látod, ne támadd le egyből. Ezzel is várj 10-20 percet. Remélem tudtam segíteni. A C-zésről meg tényleg szokj le, irtó buz1s.

2010. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!