Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell msn-en felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell msn-en felkelteni egy csaj érdeklődését?

Figyelt kérdés
Eddig akárhánycor vettem fel csajt msn-re, mindig lecartak. Írtam nekik, de ők max egy cót benyögtek, esetleg csak egy cmájlit, vagy nem is válacoltak, néha még le is tiltottak. Nagyon kevés csajjal tudtam normálisan becélgetni. Mit kell nekik mondani, hogy érdeklődjenek irántam?
2010. aug. 6. 19:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
énis nem egyet vettem fel társkereső oldalakról is stb... mind 1 nyomorék volt. kb 4 percenként válaszoltak a kérdésemire ha meg mondtam nekik vmit akkor max löktek egy hangulatjelet vagy egyszavas válaszokat. na mikormár az 5. után kezdtem idegesebb lenni megkérdeztem mi a fa.szt cisnál? a válasz bocs sokan irnak. na azótta egy lányt se veszek fel msnre
2010. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Direkt írt c-betűsen azért mert idióta! XD
2010. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy több 14-nél....
2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2010. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a jóisten téged fiam b uzinak teremtett az irásod alapján. online csajozni pedig ki b aszott egyszerű ha itt nem megy akkor te alkalmatlan vagy az életre. és aki msn en randizik veled az is kb ugyanolyan szellemileg alultáplált lehet mint te.
2010. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Inkább fasziknál próbálkozz, mert full búza vagy, az írásod alapján!
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
msn-en sehogyse fogod felkelteni az érdeklődését, ott nem fogtok összejönni az biztos. amugy aki nekem azt irja ismeretlenül hogy: ,,mizu?,, annak én sem irok vissza. lehet nálad is ez a hiba, mert pasik 85%-a azt irja.
2010. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A valóságban is C t mondasz emrt rövidebb?

Sz*pd le hejett azt mondod hogy copd le?

2010. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
car vagy.
2010. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajotok az írásommal. Cerintem tök vagány, és a haverok cerint is. Az értelmes válacokat köci!
2010. aug. 7. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!