Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell msn-en felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell msn-en felkelteni egy csaj érdeklődését?

Figyelt kérdés
Eddig akárhánycor vettem fel csajt msn-re, mindig lecartak. Írtam nekik, de ők max egy cót benyögtek, esetleg csak egy cmájlit, vagy nem is válacoltak, néha még le is tiltottak. Nagyon kevés csajjal tudtam normálisan becélgetni. Mit kell nekik mondani, hogy érdeklődjenek irántam?
2010. aug. 6. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
miért írsz az sz helyett c-t?
2010. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert így rövidebb
2010. aug. 6. 19:52
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a beszédstilus megmagyaráz mindent
2010. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: köszönöm, szívemből szóltál.

Kérdező: "Mert így rövidebb"?? Ha ennyire utálsz írni, akkor menj és kérdezd meg édesapádat, meg ne msn-en akarj csajozni...

16/L

2010. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
pont a hülye c-betűd miatt nem akarnak veled beszélni... én az ilyen embereket alapból nem veszem figyelembe:s már bocs, tényleg de sztem a csaj megér annyit h kiird azt a nyomorult sz betűt...
2010. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként talán az sz betű helyett ne írj c-t.

Hülyének néznek.

17/L

2010. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Halod baz... Mond már meg légyszi hogy how old are you????


Am a c betű engem is nagyon zavar....

2010. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Na, ha én lány lennék és MSN-en ilyen írással próbálkoznál, még annyit sem mondanék, hogy "heló".
2010. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Írásodból buz.inak tűnsz az a baj :)

Szóval nem kéne egy 13 éves kis csaj stílusában írnod.

2010. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, tapasztalatból mondom, vagy nagyon jóképűnek, vagy érdekesnek kell lenned, valami, ami felkelti az érdeklődését..érdeklődnöd kell utána, és kitartónak, írj mindennap, stb..

a fiatal lányokat általában elég sokat felveszik msn-e idegen fiúk, egy idő után tök unalmas az ilyen, tapasztalatból mondom, nagyon kevéssel lehet tényleg elbeszélgetni!

2010. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!