Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szoktatok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szoktatok olyan lányt nézni aki nem tetszik? úgyértem sokszor nézem én is őt, és ő is engem. Ha odanézek nem kapja el a szemét ami szerintem jelenthet valamit

Figyelt kérdés
de egyébként van barátnője és félek,hogy nem azért néz mert tetszenék neki hanem valami másért:S ha csőnyának gondolna akkor nem nézne? vagy úgy próbálna,hogy ne vegyem észre? és akkor nem poénkodna együtt velem ugye? ha látja,hogy énis szoktam nézni őt
2010. aug. 6. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézek minden szép lányt, de attól még semmit se akarok tőlük. A szép épületeket is megnézem, de nem dugom meg egyiket se.
2010. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, velem pont most volt egy ilyen helyzet. Rendszeresen néztük egymás, poénkodtunk, és én beleestem. De kiderült, hogy nem akar tőlem semmit...Illetve a haverkodáson kívül semmit. De amúgy nekem is egyértelmű lenne, hogy csak azt nézegetem aki tetszik illetve azzal viselkedem így aki tetszik. Dehát úgy néz ki a pasik máshogy gondolják...Persze lehet a te esetedben máshogy van.
2010. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. Pontosabban mindenkinek a szemébe nézek aki szimpatikus :D

De ez nem jelenti azt hogy akarnék bármit is mindegyiktől.

2010. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rövide, tömören: NEM. Ha nem tetszik nem fogom nézegetni, de attól hogy tetszik, még nem biztos hogy akarok is valamit.

És ti lányok?

2010. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok:

Én csak olyan pasikkal szemezek, illetve nézegetek, aki tetszik.


De mi az, hogy attól hogy tetszik még nem biztos, hogy akarok is tőle valamit? Ha tetszik, akkor akarok tőle valamit, nem? :D Vagy ez megint valami férfi logika? :D

2010. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17:46 - Így van, attól hogy tetszik még nem biztos hogy akarok is valamit. Egyszerűen csak megnézem, mert tetszik. Ennyi :) Ennél egyszerűbben nem tudom leírni :)
2010. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát szép lánynak tartom= tetszik de azért annyira nem,h járjak vele/ éppen mást szeretek... :) így van?

értem értem:) de szemezgetni nem szemezgetsz egy olyannal?

2010. aug. 6. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nézem akkor szépnek tartom. Ha szépnek tartom, akkor el tudom képzelni hogy akár járjak is vele :) Nálam olyan nincs, hogy tetszik, de azért annyira nem, hogy járjak is vele :) Ha tetszik abból bármi lehet, persze lehet hogy van barátnőm, ilyenkor marad a nézegetés :) Azt azért még lehet :)

Nem szemezgetek olyannal aki nem tetszik, miét nézném ha egyszer nem tetszik :) Csak azért meg nem fogom nézni mert ő is néz, ha nem tetszik akkor nem szeretném ha azt hinné hogy tetszik nekem. De ezzel biztosan ti is így vagytok...

2010. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18:37-es vagyok: Ha csúnyának gondolna, akkor nem hiszem hogy nézegetne, hacsak nincsenek olyan perverziói, hogy azt nézi ami nem tetszik neki :D Nagyon valószinű, hogy tetszel neki :)

Ha van barátnője akkor mondjuk hagyd szerintem :|

Hány éves vagy egyébként?

2010. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Te szemeznél olyan pasival ki nem tetszik!? Nem ugye? Tutti tetszel neki! :D
2010. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!