Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszert szedek, de egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszert szedek, de egy szemet később pótoltam mint 12 óra kb. a félidőben. Azóta megjött a vérzésem, addig tartott ameddig szokott is, de szerintem kevesebb volt a mennyisége. Biztos lehetek, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Rá 2 napra csináltam egy tesztet ami negatív lett! Csak az fura,hogy fáradtabb vagyok, nem bírok enni,(nincs hányingerem, nem fáj a mellem) és a mellbimbómról jön a bőr. De a fáradtság és az étvágytalanság lehet stressztől is mert államvizsgáztam ma.
2008. jún. 9. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"Biztos lehetek, hogy nem vagyok terhes?"


Nem.

2008. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. de ha nagyoj félsz akkor esetleg csinálj egy tesztet 1 hét múlva. lehet hogy az előzőt korá csináltad. de ne félj:) szerintem nicsn baj
2008. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 nap mulva nem mutat semmit a teszt, kb 2 hét mulvam esetleg. Ha megjött rendesen, ne aggódj.Ez volt az első leveled??Én is csak azt tudom, mondani, soha nem lehetsz biztos, hogy nem esel teherbe, valószinűleg nem vagy terhes, de csinálj egy tesztet még 1-2 hét mulva.
2008. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!