Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek olyan pasival, aki csak mackónadrágot hajlandó felvenni mindenhova, mert a farmert meg a szövetnadrágot kényelmetlennek tartja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 08:13
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
30. Nem baj, nekem ez jó szűrő, hogy ki az aki csak a külsőségekre ad! Én meg azt a 99-et röhögöm ki. Akkor marad az az egy normális. :)
2020. szept. 12. 09:33
 32/50 A kérdező kommentje:
29. Egy boldog ember nem jönne ide a kérdezőt ócsárolni, és meggyőzni hogy nem boldog, meg igénytelen, hanem a saját dolgával foglakozna. Önoltás, kis barátom! :)
2020. szept. 12. 09:34
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, általában nem az az egy a normális, aki 99 embert lehülyêz. 😆
2020. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
37%

En kb mackoban jarok mindenhova.

Kivancsi voltam es olvastam a "normalis" emberek velemenyet es arra jutottam tulkeppen h sarok ratok! Majd pont ilyen csicskak miatt fogok kioltozni meg "tiszteletet adni" :-D

2020. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
33. Pont ez a lényeg. Azt az egyet nem érdekli, hogy a birkák mit bégetnek.
2020. szept. 12. 09:42
 36/50 anonim ***** válasza:
19%

34 vagyok:

A nokrol meg az a velemenyem h ahogyan ti sem vagytok hajlandok a mackonadrag moge nezni, a minimalis faradsagot nem veszitek, ugy en is kb leszarom a feloltozest.

Max ha meg akarlak ku.ni, akkor oltozom fel,mert tudom h a libuskak ugy is csak a ruhat,frizura meg autot nezik. De ahogyan ti is, furas utan tulkeppen sz.rok ratok😁👌

2020. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
80%

#35

Lehet azért, mert ő meg például nem mos fogat vagy évente mossa ki a ruháit ugyanazon a logika mentén, mint amilyen a tied.

2020. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Egyszer a poén kedvéért kiöltöznék szépen elegánsan, és elmennék egy társaságba ahol nem ismernek, ott dícsérnének, hogy ez igen, milyen kultúrált, meg igényes ember.

Holott ugyanaz az ember vagyok, aki amúgy mackónadrágba menne, amiért egyből kinéznék meg letrógeroznák, mint itt is.

Ezek a tipikus idióták, akik csak a külső alapján ítélnek, anélkül is, hogy akár egy szót váltanának az illetővel. Ezeknél tényleg a ruha teszi az embert! :D

2020. szept. 12. 09:50
 39/50 anonim ***** válasza:
62%

#36

Teszel rájuk, mégis itt pörögsz azon, hogy ők miről hogyan vélekednek. :d

2020. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

#38

Senki nem dicsérne meg, mert alapvetőnek tartanák.

2020. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!