Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek olyan pasival, aki csak mackónadrágot hajlandó felvenni mindenhova, mert a farmert meg a szövetnadrágot kényelmetlennek tartja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 08:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem vagyok egy elegáns nő, de azért utcára öltözzünk már fel normálisan. Itthon én is mackóban vagyok, a szomszédba is átmegyek benne, de ha elmegyek bevásárolni, felveszek valami rendeset. Nem kisestélyit, meg nem sminkelek hozzá, de azért na. Még ha csak átszalad az ember a szomszéd kisboltba, arra azt mondom, rendben, de munkahelyre meg étterembe... biztos, hogy nem lenne több randi, ha az elsőn megjelenne mackóban.
2020. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

"én vagyok a szánalmas, nem az, aki egy egy órás családi ebédre nem hajlandó felvenni egy farmernadrágot."


A farmert munkaruhának találták ki az amerikai tehenészek meg "farmerek", abban ganézni, mert strapabíró! Csak hogy tudd, te kis divatdiktátor!

2020. szept. 12. 08:51
 13/50 A kérdező kommentje:
Ráadásul a hippikorszakban pont a farmernadrágosokat nézték slampos trógernek, szóval ne azt hozzuk már fel példának, mint valami igényes viselet!
2020. szept. 12. 08:56
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Eddig négy párkapcsolatom volt, és egyik férfi munkahelyén sem lett volna elfogadható, ha mackónadrágban jelenik meg dolgozni.
2020. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

#14

Tudod, ma, ma van. Nem tegnap.

2020. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
15. Nem mackónadrágban dolgozik, hanem abban megy a munkahelyére. Egyenruhája van, abban dolgozik.
2020. szept. 12. 09:12
 17/50 anonim ***** válasza:

"hippikorszakban pont a farmernadrágosokat nézték slampos trógernek"


Mondjuk nem a mackónadrágosakhoz képest. xD


Attól meg nem lesz divatdiktátor senki, hogy fel tudja mérni, hogy a farmernadrág - eredeti funkciójától teljesen függetlenül - normálisabb megjelenést biztosít pl. egy étteremben, buliban, vendégségben, munkahelyen stb., mint egy mackónadrág.

2020. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
A farmert a nők kultiválják, mert összefogja a feneküket, és jobban néz ki. Bocs de nekem mackónadrágban is kerek fenekem van, nincs szükségem ilyen trükkökre.
2020. szept. 12. 09:14
 19/50 anonim ***** válasza:
79%

Te kérdező, most mi a tökömnek akarsz meggyőzni itt minket, hogy a tróger macinacis pasid lesz a jövő divatdiktátora?


10-ből 10 ember simán suttyónak fogja nézni, és ennyi.

2020. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
80%

"Ráadásul a hippikorszakban ..."


Ha neked az az etalon, akkor keress olyan nőt, aki nem szőrtelenít sehol, és bő szárú trapéznadrágban jár (vagy oké, legyen mackónadrág, ha a farmer neki is annyira kényelmetlen).

2020. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!