Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha odamegyek egy lányhoz, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamegyek egy lányhoz, aki tettszik, köszönés után mit mondjak neki? Téma, stb?

Figyelt kérdés
esetleg ha van pasija mit tegyek?? ^^
2010. aug. 6. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármit

Pl. szia, te pizsamában szoktál aludni?:D

Ez nyerő!

20f

2010. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van gazdád cica?


Persze nehogy ezt mond.

Szia. Neharagudj, hogy csak így idejövök, de nagyon tetszel ( mosoly ). Esetleg szabad tudom, hogy van-e párod?

Persze lehet, hogy én barom vagyok ehez, de szerintem ez jó:)

2010. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

attól hogy írnak neked témát még nem fogsz tudni beszélgetni veled egy beszélgetés alakulhat millió és egy képen szóval ha nem tudsz improvizálni és nem vagy beszédes típus akkor két dolgot tehetsz :

1) kinézel magadnak egy olyan csajt aki tipikusan szószátyár típus.

2) olyan helyen ismerkedsz ahol nem kell beszélni ... Táncolni azért csak tudsz...

2010. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mizu, vidéki vagy ?


amúgy meg ezt tényleg nehéz így megmondani, mert attól függ hol vagytok épp ! Ha olyan helyen , hogy meghívhatod egy bambira akkor tedd azt és majd jön magától minden !

Ha van pasija vagy elfogadja vagy nem , de szerintem ha van pasija nem fogja elfogadni a meghívást !


ha vhol a szabadban vagytok , akkor hívd el sétálni !

2010. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most erre csak azt tudom mondani,hogy helyzet és csaj függő:/Pl ha ismered,baráti körödbe tartozik akkor csak tudsz valamit,hogy telt a napod mi van a Petivel stb,ha meg teljesen ismeretlen,nos erre nincs tippem.És ha pasija van,akkor inkább hagyd.
2010. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármit megkérdezhetsz/mondhatsz neki.Leírok neked egy pár példát,de ami nálam működik nem biztos hogy nálad is fog.:S

Tudod a férfiak többsége azért nem mer nőket megszólítani mert nem tudják mit mondjanak.+Ha meglátsz 1jó csajt 3másodpercen belül szólítsd le,különben elkezdesz kifogásokat találni,miért ne szólítsd meg.(biztos van barátja,úgysem tettszenék neki,stb.)

Én ezeket szoktam használni:

1.Szia!Őrülten szexi vagy,és megakarlak ismerni!:-)Majd bemutatkozol.

2.Szia!Jófejnek tünsz,valóban az vagy?:-)Én vagyok a xy...

3.Szia!Barátaim szerint jól állna a szőke haj,szerintem nem,és kíváncsi lennék 1női véleményre is.Szerinted?

(Utolsót főleg nagyon szép csajoknál szoktam használni,gondold csak el,1valóban bombázó csajhoz odamennél 1olyan szöveggel hogy szia cica!Gyönyörű vagy!stb.Nem hiszem hogy sok sikerrel járnál,(ha csak nem brad pitt külsejű vagy)hiszen a bombázó csajok nap mint nap több száz bókot kapnak,te is csak 1nyálcsurgató pasi lennél.De ha vmiben a segítségét kéred akkor nem fog lepattintani,hiszen az emberek szeretnek segíteni,legalábbis ilyen apróságokban hogy elmondják a véleményüket.:-)Elmondja a véleményét,bemutatkozol,és folytatod a beszélgetést.Témát nem írok,bármiről dumálhatsz vele.Legyen vmi spontán is a csajozásban,ha mindent betanulsz azt hamar megérzik a csajok,nyitni meg szinte bármivel nyithatsz.Ha félsz megnyitni őket,csináld azt az egyik haveroddal hogy adsz neki egy ezrest,és megfogadjátok hogy százasonként adja vissza neked,minden egyes megszólított csaj 1visszaadott százas.De csinálhatjátok 10000ft al is.Ezresenként kapod vissza...

Így garantáltan elmúlik a félelmed 1idő után,szóval hajrá,gyakorolj!Órákat tudnék még írni tanácsokat,ha vmiben elakadsz írjál mailt.Vagy bármi más kérdésed van.

2010. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jössz dugni?

Tuti siker.

2010. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!