Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért húzzák a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért húzzák a nők agyát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy adott egy férfi, akivel mindennap beszélgetek, ismerkedünk. Viszont három naponta bedob valami olyasmi "viccet" amitől féltékeny leszek, amivel lassan pont az ellenkezőjét váltja ki belőlem és úgy gondolom inkább hanyagolom. Nem vagyunk már tinik, mire jó ez?

2020. aug. 25. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Milyen viccet konkrétan?


Arról nem a férfi tehet, ha te túlreagáltál egy viccet és féltékenykedsz..


“Nem vagyunk már tinik”, talán ezt magadnak kéne mondani(?).

2020. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy érett férfi, nem így humorizál.
2020. aug. 25. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom.Volt egy nő,akinek olyan fényképe volt fenn a társkeresőn,amin látványosan a melle volt kihansúlyozva.

Nem volt ruhátlan,de tudod az amikor azért "odateszi".Ez is olyan félig fekkvő,hasaló ,térdelő pózicióban,minha ki akarna mászni a képernyőn.

És amikor ezt megjegyeztem,így:"Ez igen jó kép,van mit nézni"

Akkor elhordott minden bunkó,parasztnak,meg megjegyezte,hogy nem kíváncsi az ilyen megjegyzésekre,és le fog tiltani,ha ilyen közönséges vagyok.


Na,akkor most ki játsza az agyát?

legyünk már idióták,és játszuk el,hogy te is tudod,és én is tudom,de nehogy elfogadjuk már a dolgokat,hanem csináljunk úgy,mint két sutyerák,aki mellé beszél.

Mi sem voltunk tinik.Aztán találtam mást,és el is felejtettem szép lassan,már írni se írtam többet neki.


Szval ha az egyenest szereted sallangok nélkül,akkor lépj tovább.És hagyd meg másnak.Hagy vegődjön vele,aki szereti a xarakodásokat,és a végtelen színészkedést.

2020. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy?


Önmagában a humorizálástól nem lesz valaki éretlen, s te se leszel érettebb attól, hogy nincs humorérzéked.


Habár infantilis vicceket tolni valóban kiábrándító, de ha valakinek ízléses, jó humora van, az értékelendő.

2020. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi második, én is erre hajlok, hogy inkább vagyok egyedül mint, hogy mindig ezen gondolkozzak.


Nem társkeresőn ismerkedünk és már volt randink is. Ott nem csinálta ezt.

2020. aug. 25. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
A nők miért húzzák a férfi agyát?
2020. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nincs mit kérdező.Megmondom őszintén,hogy a hozzád hasonlő nők érdekelnek.Nem,ne vedd tolakodásnak,mert már "elkeltem" ,ahogy szokták mondani.Azonban igen,én a túlbonyolítás,a trükközést én sem igazán kedvelem.Van egy bizonyos kezdeti ismerkedési fázis,amiben vannak ilyen játékok,és módjával nincs is ellenemre.De ne legyen ez folyamatos.Hogy mindig agyalni kéne valamin,mert nincs egyenes válasz,mert már megint beszólt valamit,mert már megint megsértődött valamin,nem tetszik ez,nem tetszik az,mit is jelenthet most ,amit mondott,mit röhög ezen,vagy miért nyomta rád a telefont stb.Ezek fárasztóak.

Ahelyett,hogy haladnánk,csak tapogatódzás van,meg kételyek.

2020. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorol rajtad. Én olyat is ismerek, aki útszéli prostiknál áll meg beszélgetni, és így próbál magára találni a csajozás terén.
2020. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!