Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak hogyan "húzzák egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan "húzzák egy csaj agyát"? Hogyan adják a tudtukra hogy bejön nekik?

Figyelt kérdés
Példákat szeretnék
2018. febr. 25. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Van olyan, akinek nem lehet... mert nincs neki :)
2018. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy kezdeményeztek?
2018. febr. 25. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
2018 van, így pontosan 50%-ban a csajra hárul a kezdeményezés :)
2018. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Előre is bocsánatot kérek a válaszomért, de ezt a poént most nem tudom kihagyni.


Én úgy húzom az agyukat, hogy azt hazudom van nekik. :D


Poénon kívül pedig én egyszerűen elkezdek beszélgetni velük. A mondandód legyen poénos és baráti a hangnemű. Egy nőt sem kell úgy kezelni, mintha ő lenne kis királylány, de a pasi se dumáljon állandóan arról, hogy mennyi zsetonom van és milyen jó kocsim, mert azzal csak egy ribit lehet összeszedni. Egy normális nőnek nem kell felvágnod semmivel, azaz nem kell húznod az agyát. A normális , természetes beszélgetést is tök jól lehet élvezni, de fontos, hogy ne csak én beszéljek, hanem a nő is kapcsolódjon a fonalhoz. Nem kell, hogy egyet értsek vele. Lehet vitába is szállni, lehet bólogatni is. Nekem fiatal koromban nagyon nehezen ment ez, míg rá nem jöttem, hogy az a legjobb, ha haveromnak tekintem a nőt. Igaz több nő mondta már, hogy nagyon kellemes tónusa van a hangomnak ,ami egy kis genetikából és egy kis játékosságból áll. Volt aki p.nci nedvesítőnek aposztrofálta. Ez sosem volt hátrány. :)

2018. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó jól leírta :) Hogyan húzom? Kötéllel :D


Csipkelődnek vele, cikizik..Én úgy csinálnám

F.

2018. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemezek vele, ha már beszélgetünk, akkir kicsit csipkelődök vele.
2018. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!