Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok ha pont ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ha pont ugyanolyan perverzek, és pont ugyanannyira kívánják a szexet mint mi, akkor miért csinálnak olyan nagy dolgot abból, ha a pasi már az elején szexuálisan nyilvánul meg, utalásokat tesz a szexre?

Figyelt kérdés
Úgyis minden oda vezet, a szexről szól minden, az a csúcsa mindennek. Akkor a nőknek miért kell eljátszani az elején, hogy nem érdekel a dolgoknak azon része? Hisz ők is csak arról álmodnak, hogy jól ki legyenek elégítve.
2020. aug. 22. 23:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved, hallgasd meg egy tökös pasi véleményét arról, hogy miért érdemes offolni azokat a pasikat, akik már az ismerkedés az elején nyomulnak a szex témával.


https://www.youtube.com/watch?v=Hk9LpfnLv5k&t=2s

2020. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

20


“Ha csak ennyit akarnék egy férfitól, akkor nem akarnék se párkapcsolatot, se randizgatni.“


De akarnál randizgatni ha nem lenne szex? Szex nélkül nincs izgalom, nincs szenvedély.


Anélkül szerintem az emberek nem lennének túl motiváltak a párkeresésre

2020. aug. 23. 16:25
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A szex fontos, de ehhez sokunknak biztonság kell, szerelem kell stb. Ezen mit nem lehet megérteni?
2020. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
8%

"De akarnál randizgatni ha nem lenne szex? Szex nélkül nincs izgalom, nincs szenvedély."


Nem, mivel nekem is alapvetően fontos, nélkülözhetetlen része a jó szex egy kapcsolatnak.


Azért próbáld meg értelmezi, amit írtam, különös tekintettel a "csak" szó szerepére abban mondatban, amivel a tőled idézett megjegyzésre reagáltam.

2020. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"De akarnál randizgatni ha nem lenne szex? Szex nélkül nincs izgalom, nincs szenvedély."


Simán meglennék szex nélkül, ez az egy, a másik, hogy idegennel nem vágyom szexre. Ahhoz előbb meg kell ismernem.

2020. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!