Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok ha pont ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ha pont ugyanolyan perverzek, és pont ugyanannyira kívánják a szexet mint mi, akkor miért csinálnak olyan nagy dolgot abból, ha a pasi már az elején szexuálisan nyilvánul meg, utalásokat tesz a szexre?

Figyelt kérdés
Úgyis minden oda vezet, a szexről szól minden, az a csúcsa mindennek. Akkor a nőknek miért kell eljátszani az elején, hogy nem érdekel a dolgoknak azon része? Hisz ők is csak arról álmodnak, hogy jól ki legyenek elégítve.
2020. aug. 22. 23:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerűen elmondom én hogy gondolom. Nem általánosítás, személyes vélemény/gondolat.

Én is szeretem a szexet. Nagyon is. De ismerkedésnél, első találkozásnál mondjuk nem illik a legmélyebb dolgokba belemenni, beszélni róla. Ez egy norma. Később felhozhat bármit, kb akármire vevő vagyok, de ha az első találkozásnál nem bírja ki hogy ecsetelje a vágyait, akkor ott véleményem szerint a toronyban van probléma. Nem a vágyaival van gond, hanem hogy nem bírja ki vagy eszébe se jut betartani az íratlan szabályokat. Ez meg számomra elég ösztönösen hat. Még egyszer mondom, ez az én véleményem és hozzáállásom, a többi nő nevében nem tudok és nem is akarok nyilatkozni.

2020. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Mert aki vevő "extrább" dolgokra is a szexben és nagy az étvágya ilyen téren, az is többnyire a párjával szeretné kiélni ezeket a vágyait, nem valami random Józsival, aki ráírt akárhol.
2020. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy “pont ugyanolyan perverzek, pont ugyanannyira kívánják”??


Már eleve férfiak közt is különbség van, nem mindenki egyforma, nem minden pasi perverz, lányok meg pláne nem, tehát van különbség.


Nőként nem vagyok prűd és szeretek szexelni a párommal, akivel stabil működő kapcsolatban vagyunk.. Viszont sosem éreztem azt, hogy mindenáron szexelni akarnék bármilyen jött-menttel, akivel nem vagyunk kapcsolatban s nem tudom megérteni azokat, akiknek ez a perverziójuk.

2020. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

Hogy hányszor mondták ezt pasik nekem is...

Akkor most leírom itt is:attól, hogy egy nő esetleg nagy étvágyú, vagy kimondottan imád szexelni, semmire nem biztosíték.

Szóval mikor kaptam a szemrehányásokat, hogy miért nem fekszem le vele rögtön, vagy vmi idegennel miért nem beszélgetek erről chaten, mondtam, hogy igen, szeretem szexelni, de VELED nem szeretnék, és beszélgetni is szeretek rólad, csak szintén nem VELED, hanem azzal, akivel ilyen viszonyban vagyok, tehát akivel csinálom is már egy ideje.

Arról nem beszélve, hogy mennyire hànyingerkeltő, visszataszító számomra a tudat, hogy valami undorító alak az én elmesélt szexuális szokásaimra recskázik.

2020. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Beszélgetni is szeretek a szexről* (nem rólad😂)
2020. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Én nőként nagyon érzéki beállítódású vagyok, imádom a szexet, az érintés az egyik szeretet nyelvem. De! Számomra fontos az érzelmi biztonság, és olyannal tudom elengedni magamat, aki megbecsül, tisztel engem és magát is annyira hogy nem alacsonyodik le egy szintre.

Ezért nem vagyok híve az egyéjszakásoknak vagy futó kapcsolatoknak, számomra nem működik, nem kapom meg azt, amire vágyom.

Egy normális, szerelmen alapuló párkapcsolat, vagy ha az nincs, akkor egy stabil barátság extrákkal, ez az a két kapcsolati forma amiben el tudom képzelni a dolgot. És soha nem a szexről kezdünk beszélni, ez már csak akkor jön el, amikor lefeküdnénk egymással.

2020. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

2020-re én totál perverznek érzem magam, mert a misszionárius a sötétben izgat fel a legjobban, a többi olyan unalmas, mint egy tesióra. Meg kell csinálni, mert elhagynak, de nehéz eljátszani, hogy jó.


De mivel ma már a perverzség lett a normál, én lettem a perverz.

2020. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17


Fura vagy...

2020. aug. 23. 12:24
 19/25 anonim ***** válasza:
18%
Na vajon miért? :D
2020. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Hisz ők is csak arról álmodnak, hogy jól ki legyenek elégítve."


Ha csak ennyit akarnék egy férfitól, akkor nem akarnék se párkapcsolatot, se randizgatni.


Szerintem saját magadat értékeled le, de nagyon, ha ezt tekinted az egyetlen értékednek és funkciódnak férfiként.

2020. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!