Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nő koránkelő? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő koránkelő? Tényleg akkora baj, hogy én hétvégén nem kelek fel reggel 5-6-7 órakor, ha nem muszáj? :)

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen volt már, aki Tinderen megszakította a kapcsolatot, amint írtam, hogy én hétvégén 9-10-ig simán elalszom. Természetesen felkelek korán hétköznap minden nap a munkábajárás miatt és hétvégén is, ha kell, de nehezen megy és korán reggel nem tudok feltöltve hirtelen kiugrani az ágyból. Ha tehetem, nem kelek órára.

2020. aug. 19. 21:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy látszik, én vagyok a legextrémebb eset, nyaranta rendszeresen eljátszom a reggel 7-kor fekvés + délután 3-kor kelés kombót. Tegnap délelőtt 9-kor ébredtem és egész nap hullafáradt voltam, naivan azt hittem, sikerül majd korán elaludnom, erre estére/éjszakára teljesen felélénkültem és fenn is maradtam fél 4-ig. Általánosban, gimiben, OKJ-n mindig én voltam az az ember, aki elkésett minden egyes reggel, de hajlandó lett volna bennmaradni estig is, ha arra kérték volna (sosem húztam a számat, ha volt +1 óránk). Ja, és lány/nő vagyok.
2020. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!