Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nő koránkelő? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő koránkelő? Tényleg akkora baj, hogy én hétvégén nem kelek fel reggel 5-6-7 órakor, ha nem muszáj? :)

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen volt már, aki Tinderen megszakította a kapcsolatot, amint írtam, hogy én hétvégén 9-10-ig simán elalszom. Természetesen felkelek korán hétköznap minden nap a munkábajárás miatt és hétvégén is, ha kell, de nehezen megy és korán reggel nem tudok feltöltve hirtelen kiugrani az ágyból. Ha tehetem, nem kelek órára.

2020. aug. 19. 21:19
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Engem lustának is neveztek már amiatt, hogy nem kelek korán, ha nem muszáj. Hozzáteszem, legtöbbször éjfél után fekszem hétvégén, néha van az 2 is. Olyankor meg örülök, hogy végre nincs munka és nem kell hajnalban kelni. :)
2020. aug. 19. 21:43
 12/31 anonim ***** válasza:
49%
Én se kelnék fel. 9ig simán alszok.
2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
9-10 szerintem inkább korán van. Teljesen korrekt kelési időpont. Én is akkor kelek, nem is tudnék hamarabb. L
2020. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Minek kelnék fel 10 előtt, ha nem muszáj? Olyankor az ég világon nem történik semmi. Bagoly típus vagyok, sosem fekszem le éjfél előtt, de inkább később. Össze-vissza dolgozom, tehát, ha nem reggel, akkor nyilván nem kelek fel 4-5 óra alvás után a semmiért,nem vagyok hülye.(Mind1, hogy hétvége van,vagy hétköznap, az a lényeg, hogy van-e munkám reggel.)Nem én vagyok egyedül 🦉, de minket a pacsirták szeretnek lustának nevezni. Persze, csak azok, akik nem tudnak számolni. Nem, nem alszunk többet náluk, csak máskor.
2020. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
27%
Azért keltek későn, mert későn fekszetek le. Ha 10-kor elzárnátok minden ketyerét (tv, telefon, számítógép), akkor korán elaludnátok és reggel korán felébrednétek magatoktól. Ez ilyen egyszerű. A korán fekvő/kelő emberek jobban moderálják magukat, nem ragadnak ott a képernyő előtt hajnalig, hanem tudják, hogyha X óra van, akkor fekvés van és kapcsolnak ki mindent.
2020. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
15: jó, de miért kéne 10-kor ágyba bújni, ha úgyis nyári szünet van? Miért jobb reggel gépezni, mint este? Este legalább nincs olyan meleg.
2020. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
21%

Reggel, illetve délelőtt több értelmes dolgot lehet csinálni, mint éjjel. Este már mégis fáradtabbak vagyunk, ezért szinte kizárólag agyatlan dolgokat csinálunk (videók nézése, filmezés, netezgetés, (gyakorizás), játékok), amik nem igényelnek túl sok mentális erőfeszítést. Reggel, illetve délelőtt kipihenten viszont sokkal több lehetőségünk van, könnyebben olvasunk, tanulunk, gondolkodunk. Ez mellett könnyebb elmenni is otthonról reggel/délelőtt, mint éjjel, mert a dolgok általában reggel 7-8-9-kor nyitnak. Este csak a képernyő előtt ülés a program a sokáig fent maradók többségének (akikről a kérdésben szó van), de délelőtt sokkal több kedve van az embernek elmenni valahová.


Egyébként nekem pont az ellenkezője a bajom, hogy én pedig nem találok korán kelő lányt. Szinte minden 20-25 éves csaj, akikkel ismerkedem éjfél után szeret mindig lefeküdni évközben is, mindig.

2020. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi néha azért kelünk későn, mert itt az idióta kutyák hajnalban ugatnak órákig, amire felkelünk, és füldugón mindenen keresztül hallatszik, tehát no alvás. Aztán abbahagyják alszunk még délelőtt hogy meglegyen 6-8 óra, a délelőtt elég csendes. Így tolódik az egész alvási ciklus.

Nyáron ez ok, de iskola és munkaidőben kellemetlen lesz megint.

2020. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én hétköznp reggel 6 előtt kelek, mert megyek dolgozni. Ilyenkor próbálok korábban aludni menni, de hiába fekszem le este 10-kor, akkor se kelek könnyen 6-kor és nem vagyok friss. Ha később fekszem és később kelhetek, sokkal ipihentebbnek érzem magam. Nekem azzal sose volt bajom, hogy késő este tanuljak vagy dolgozzak, korán reggel viszont használhatatlan vagyok.
2020. aug. 20. 01:19
 20/31 A kérdező kommentje:

Ez a későn vagy korán kelés típusfüggő, lehet befolyásolni, de egy későn kelőnek mindig nehéz lesz hajnalban felkelni. Ezt érdemes elolvasni.


[link]


Ez a rész teljesen igaz rám:

Bár a munkanapjuk nehezen indul, de aztán, belemelegedve, ők azok, akik zokszó nélkül hajlandók megnyújtani a napot, akár késő estig túlórázni.

2020. aug. 20. 01:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!