Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nő koránkelő? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő koránkelő? Tényleg akkora baj, hogy én hétvégén nem kelek fel reggel 5-6-7 órakor, ha nem muszáj? :)

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen volt már, aki Tinderen megszakította a kapcsolatot, amint írtam, hogy én hétvégén 9-10-ig simán elalszom. Természetesen felkelek korán hétköznap minden nap a munkábajárás miatt és hétvégén is, ha kell, de nehezen megy és korán reggel nem tudok feltöltve hirtelen kiugrani az ágyból. Ha tehetem, nem kelek órára.

2020. aug. 19. 21:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha a munkahelyeken

Kerhetned h korankelos

Vagy kesonkelos meló kell.

En ruhelem ezt a korankelest,több energiat kivesz mint a melo. Hetvegen szoktam kialudni magam délig,de van h hamarabb felebredek.

2020. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Volt egy rövid időszak, amikor 4:30-kor kellett kelnem hétköznap. Megtettem, mert muszáj volt. Olyankor volt, hogy már este fél 9-9 körül lefeküdtem, de így is nagyon nehezen ment. Kb. fél évig tartott, de nem igazán tudtam akklimatizálódni ehhez az időhöz, hiába próbáltam. Egy koránkelőnek ezt biztos hihetetlen olvasni, de így van. Neki valószínűleg az lenne nehéz, hogy a későn fekvésre álljon át. :)
2020. aug. 20. 01:44
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, mégsem kelek fel 10 óra előtt, ha egy mód van rá.
2020. aug. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő későn kelő? Csak olyan kora huszonéves csajokat ismerek, akik mindig délelőtt 10-ig-12-ig alszanak, amikor csak tehetik. Hol vannak a korán fekvő-korán kelő csajok?
2020. aug. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
En is no vagyok, de en felkelek 6kor magamtol, legkesobb fel 7 fele, ha 8kor ebredek ugy erzem, hogy eltelt a delelottom hetvegen. Viszont azt nem varom el, hogy a parom is felkeljen, hagyom aludni ameddig akar, en meg csinalom a kis dolgaimat (pl takaritok).
2020. aug. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
És emellett te is fent vagy éjfél-1-ig minden nap?
2020. aug. 20. 12:06
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem, 10kor mar alszom, legkesőbb 11kor :)
2020. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én hétköznapokon, de hétvégéken is legkésőbb 11-kor aludni megyek. Reggel meg 7 óra fél 8 fele mindig fent vagyok, ha kényszerítenének se tudnék tovább aludni.. :D Az a típus vagyok, aki reggel-délelőtt tud aktív lenni, tanulni is ekkor tudok, még az edzés is belefér. Egyetemi szaktársaim többsége ufonak is néz, ők mind küzdenek a délutáni időpontban lévő szemináriumokért, én meg amit lehet szeretem a reggeli órákra időzíteni. Mert utána jó érzés, ha délután 2 után enyém az egész nap, ezért megéri felkelnem. Nyári munkánál is szívesen vállalok be délelőtti műszakot. Buliba is ha elmegyek este és hajnali 3 fele esek haza, max alszom egy-két órát de 7-kor ugyanúgy felkelek és kezdem a napot...de bevallom ez van hogy nem mindig sikerül.:)

Viszont azt nem értem, hogy ez miért lenne kizáró ok egy párkapcsolatban... Párom is szeret 9-10-ig pihenni ha van rá lehetősége, nálunk ebből sose volt gond, hogy én hamarabb felkeltem és csináltam a dolgom.

20/L

2020. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy uncsim aki mindig cseszegetett mert reggel akkár 10 is elalszok és ő már 7-8 fent van s h tudok anyit aludni.

Az a poén az egészbe,hogy ő 9-10 már le van feküdve mig én 12 után is fent szoktam közbe lenni és ő még délutáni szunyát is tart mig én nem,hogy órába nézve ő többet alszik mint én csak más időbe.

2020. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29.

Engem meg azért bszogatnak a későn fekvő-kelő barátaim, hogy miért így csinálom, hogy koran fekszem-kelek. Mindenkit érhet bszogatás emiatt.

2020. aug. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!