Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném, ha egy nő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha egy nő lenne végre annyira emancipált, hogy meghívjon egy vacsorára és ki is fizesse a részemet. Van ilyen nő vagy csak olyan akit nekem kell meghívni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 15:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%
Én elve nem fogadok el vacsora meghívást eleinte, max kávé-süti, és felajánlom, hogy fizetem a részem. Ha lesz második randi, akkor szoktam mondani, hogy most én szeretnélek meghívni. Vacsora meghívás nálam inkább úgy okés, hogy valamelyikünk meghívja magához a másikat vacsorára és vagy együtt főzünk vagy külön, de nyilván nem dobjuk össze ilyenkor a kaja árát. Én főzök, esetleg sütök, ő hozzon bort. Az éttermi evészet az nálam inkább már a közös kassza idejére esik, vagy ilyen olcsóbb dolgokat jelent ahol szintén felváltva vagy külön fizetünk (meki stb)
2020. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
41%
Fura módon csak azok a válaszok lettek lepontozva, ahol hajlandó a nő is fizetni :D
2020. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egy kb. 10 évvel fiatalabb,jóképű srácnak simán fizetnék egy vacsorát.
2020. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez rendben van. De ha gyereketek születik, te is otthonmaradsz majd vele? Minden éjszaka felkelsz hozzá? Cseréled a pelusát? Ha nagyobb lesz, viszed majd oviba, iskolába? Ha hazaértél, tanulsz vele? Ellenőrzöd a bepakolását, csomagolsz neki ennivalót az iskolába? Ha beteg lesz, otthon maradsz vele? Elmész a szülői értekezletekre és fejben tartod a fontos dátumokat? Minden nap végzel házimunkát, mosol-főzöl-takarítasz rendesen?

Ha igen, akkor elvárhatod.

2020. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#11 vagyok.


Ha én Neked, vagy a Jóskànak, vagy Anyumnak, vagy bárkinek innen azt mondom, hogy figyi gyere már el velem (ide helyettesíthetsz bármit) Balatonfüredre fürdeni, akkor egyértelmű nekem, hogy a beugró és esetleg a fagyit/kávét állom. (plusz ugye evidens, hogy az én kocsimmal, én benzinköltségemen) :)


Ha nekem valaki azt mondja, hogy menjünk el mondjuk a bp-i állatkertbe, vagy Tropiba, fizetem a saját utam, belépőt és a kajàmat, hisz azért dolgozok, hogy el jussak helyekre. :D

De ha mégis megvenné pl. a belépőt, én állom az ebédet.


Igen... Mielőtt megkérdezed ezért vagyok mindig én sz@rban, mert én soha nem fogadok el semmit, ellenben szívesen adok.


Amugy meg első pár randin ezért nem kell senkit étterembe vinni... 🤷‍♀️

2020. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22%

Pont tegnap voltam 2. randin, én hívtam el a férfit étterembe, én fizettem. Amúgy is a felváltva fizetésben hiszek, mert utálok felezni, macerás a pincéreknek.


25/N

2020. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!