Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha egy srác rágja a körmét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem fiúnál nem undi de csak akkor ha nem a csajok elött csinálod...14/L
2010. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
írták hogy fiúnál nem undorító... nem értem. egy fiúnál semmi nem undorító? igenis ha a nőtől elvárják, hogy ápolt legyen, akkor a férfitól is ugyanúgy el lehet várni, hogy igényes legyen magára és a környezetére. nekem kiábrándító ha a srác körme össze vissza van rágva. nem szívesen érek hozzá és valljuk be egy srác sem szívesen fogdosna egy rágott körmű női kezet.
2010. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem undorító és zavaró
2010. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
hat en lány léterme már kiskoromtól rágom a körmöm, főleg most h irodába dolgozok minnél jobban...tényleg naon csúnya de sajnos már észre sem veszem magamon h rágom csak ha rámszólnak. tetettem zselés műkörmöket azok sem segítettek
2010. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én nö létemre tövig rágom, komolyan szó szerint, de a férjemet cseppet sem zavarja! Nekem meg rettenetesen jól esik. Mondjuk azt nem szeretném, hogy a kislányom is elkezdje, mert neki késöbb nem lenne elönyös. Én a családom miatt kezdtem el, már 20 éve rágom.

Szóval férfiaknál sem zavar, mert milyen jogon vàrnám el a másik féltöl, hogy ne rágja, mikor én is azt teszem...

22/L

2010. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy suttyó barom aki nem bírja megállni, hogy ne rágja a körmét. Undorító lánynál és fiúnál is. Az igénytelenség csúcsa.
2010. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!