Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zavar titeket? (lányok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavar titeket? (lányok)

Figyelt kérdés

Ha egy helyes srác(jó képű)

de látszik rajta hogy nem túl gazdag.

Nem szakadt,nem büdös,!!! Csak egyszerű!

16/F (képet nem linkelek)


2011. okt. 2. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyszerűség engem mindig is zavart. De az nem az, amit te annak gondolsz. szerintem.

Egyébként a pénz nem számít szerintem.

Természetesen, ha komoly kapcsolatot szeretnél, családot, akkor legyen munkád.

2011. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, sőt engem ez vonz, az egyszerűség. Ha valaki ármáni pólóban, guccsi gatyában, sánel cipőben és luivitton táskával jár, na az zavar, az jön le belőle hogy egy felszínes gyökér az illető. Persze vannak kivételek.. de te maradj ilyen.
2011. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak

Gondolod, hogy 16 évesen családot akar alapítani ?:D

2011. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem xD Csak a jövőre utaltam kicsit:)
2011. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjál a baromságokkal. Legyél normális és kész, ne egy bulizós, érzéketlen iszákos tuskó.
2011. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az zavar, ha semmi különleges nincs rajtad. (Ezt nem úgy értem, hogy különleges márka!) Kevés pénzből is ki lehet hozni saját, egyedi dolgokat. Én 16L vagyok, kimondottan csóró családból, de tudok magamnak a meglévő cuccokból olyat kombinálni, amit mindenki dicsér. Pedig ez pl. egy piros ing felkötve mell alatt, és alá egy fekete sima póló. Légy önmagad, alkoss a meglévőből, és meglátod, senkit nem érdekel majd, hogy díszí vagy akármi van rajtad, vagy egy kínai olcsó. :))
2011. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!