Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg fontos a kéz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontos a kéz?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válaszát is várom.

Ti komolyan első találkozsákor, vagy csak véletlenszerűen csajokon az utcán megnézitek a kezet? Ez komolyan számít valamit nektek?

Egy kíváncsi lány


2010. aug. 3. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a kézfigyelgetés inkább a lányokra jellemző.


Ha nincs valami groteszk elváltozás a kezén akkor többnyire csak azért nézem meg a kezét, hogy van-e.

2010. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze h fontos !

ha vkinek retkes a keze, akkor igénytelen.

ha rágja akörmét, ideges ember...

az egész személyiségét ki lehel elemezni az illető kezéről

2010. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam lányok kezét nézegetni :D Nekem amúgy szép kezem van mindenki szerint, de nem igazán érdekel másé. A szép körömlakkok nem hoznak lázba...

Azért a pasik kezét meg szoktam nézni, de nem az első dolgok között van. Amúgy kicsit kiábrándító egy koszos körmű pasi, viszont egy szép férfikéz lehet szexi. :)

2010. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én elsősorban nem azt nézem, de azért eléggé undi ha vkinek tövig lerágott körmei vannak vagy koszos a körme alatt pl. azhogy eres, pufi, hosszú ujjak,rövid, stb,azmeg már sztem mindegy kb. 18/l
2010. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

okéoké, nyilván később rápillantok a kezére, de első ránézésre kit érdekel ez?:D

nem az arcot nézitek meg inkább?

2010. aug. 3. 23:35
 6/8 anonim válasza:

Hmm... én az első randin megnéztem a kéezét mivel átölelt és láttam!:)De nem ért csalódás!:D

Ápolt keze volt a pasinak!:)


16/L

2010. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csjoknak mániájuk a kézlesés

azt hiszik hogy ha valakinek ápolt ( szépen vágott köröm tiszta körömágy stb) van akkor igényes az akinek a karján pihen eme kéz

2010. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is szeretem, ha egy lánynak, puha, nőies a keze. de ezt csak később figyelem, nem ez az első dolog ami érdekel.

24F

2010. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!