Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a randin? (FONTOS)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a randin? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Egy tök cuki lánnyal holnap délelőtt tudnánk találkozni és elhívtam a McDonald's-ba.Nem ismerjük egymást, csak szemeztünk és fb-n beszéltünk pár sort.Ebben a pillanatban hívtam el, tudnátok segíteni hogy mégis mit csináljak majd a "randin"? Mert tényleg semmit sem tudok róla, fb-n meg nem akarok ismerkedni és tehetetlennek érzem magam hogy semmi közös témánk még nincsen.És ha tudjátok akkor leírnátok hogy délelőtt meddig adnak reggeli menüt, és mikor az eredetit? Meg még az árak is jöhetnének hozzá :) Előre is köszönöm a válaszokat. : D
2012. ápr. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is fontos
2012. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 archon ***** válasza:

Ha nem tudsz róla semmit, beszéltesd. Mit szeret, mit nem, hobbi, társaság, zene, suli, annyi minden van. Kérdezd meg a véleményét dolgokról, emberekről, aktualitásokról stb. Az emberek szeretnek magukról beszélni.


Pajtás, ha már randizol, vigyél egy kis önállóságot a dologba és a mekis dolgokat talán nézd meg magadnak a weboldalon. ;)

2012. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos *-*

hát én nem vagyok egy randi guru, de szerintem felkéne vetned valamilyen témát és akkor beszélgettek róla, egyik témábol már jön a másik

pl most itt a szünet megkérdezheted h hogy telik neki vagy suli akármi

de ha mogyuk a csaj egy flegma azzal nem tudsz sokat kezdeni..

a reggli menüt nemtudom xD

2012. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
McDonald's?gratulálok...
2012. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!