Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder téma, ti ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder téma, ti ebben az esetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Még picivel régebb matcheltem tinderen egy sráccal, igazából én sem írtam rá és ő sem rám, plusz én nem sokkal azután letöröltem a tindert. Azóta párszor láttam, a nevét is tudom, próbáltam megtalálni tinderen de sosem jártam sikerrel. Szívesen ismerkednék vele, de fogalmam sincs, hogy mennyire lenne gáz pl instán vagy facebookon ráírni, személyesen nem ismerjük egymást. Ti mit tennétek? (L)

2020. júl. 25. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, írj rá nyugodtan.
2020. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlgondolás lvl 10000....
2020. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Instán bekövetheted, ráírhatsz, feltéve, ha még szabad. Ha visszakövet és még vissza is ír, akkor nincs semmi probléma. Ha nem adod meg az esélyét, akkor nem is tudod hogy menne-e a dolog.
2020. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, sikerült valami?
2021. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!