Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet erről a pasiról lemaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erről a pasiról lemaradtam? Nektek mindegy lenne mikor, melyik ill mennyi csajjal randiztok?

Figyelt kérdés
Eredetileg tegnap lett volna a randi Tinderről, de nem értem rá. Így ma este beszéltünk meg, de ma reggel lemondta. Mennyi az esélye, hogy elment mással? Ennyire mindegy volt neki, hogy melyikünkkel talizik előbb? Én férfi lennék, akkor nekem nem lenne mindegy.

2020. júl. 18. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100% az esélye.
2020. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az ilyen pasiknak akkor tökmindegy? Azért kérdezem, mert nekem nőként nem mindegy, akkor sem, ha 2 idegen srácról beszélünk. Valamiért az az érzésem, hogy aki ilyen, az nem a komoly kapcsolatra hajt, hanem inkább a gyorsabbra.
2020. júl. 18. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Előfordulhat, hogy most Ő nem ért rá. Beszéljétek meg, anélkül felesleges találgatni.
2020. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Honnan veszed, hogy mással találkozik? Talán mondta, hogy többen vagytok? Azért mert lemondta, nem kell rögtön arra gondolni, hogy más személy van a dologba, lehet csak közbe jött valami.
2020. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Onnét gondolom, hogy nagyon semlegesen írt és nem írta, hogy szeretne máskor találkozni
2020. júl. 18. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Számomra sok ember megfelelő, bár nem vagyok igénytelen. Mégis közülük az volt a befutó, akivel először találkoztam. Utána a többit mind lemondtam.


Nagyon kisarkítva, ha van 10 olyan ember a világon, aki tökéletesen neked lett teremtve, nyilvánvalóan ha megtalálod az elsőt, kétely nélkül abbahagyod a keresést és leszarod, mi van a többivel.

2020. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fontosabb volt a bármi dolgod mint ő ezért utólag az a minimum ha te ajánlasz fel időpontot, alkalmat. Egyébként ehhez annyit h ha valóban igy van vigyázz vele mert nárcisztikus lehet.
2020. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel dolgoztam 😄
2020. júl. 18. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak lyukra játszana, leszervezett volna egymás utánra két randit.
2020. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki férfiként randit összehoz tinderről valószínszeg van olyan sikeres, hogy mással is el tud menni és ha ennyire semleges lett utána, esélyes, hogy ebbe már nem akar több energiát rakni, van neki más
2020. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!