Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek van olyan, hogy bánjátok, hogy lemaradtatok egy nagyon dögös nőről?

Figyelt kérdés
Nőként kérdezem, mert velem volt már olyan, hogy egy sráccal rosszul alakultak a dolgok, és utána sajnáltam, mert kevés olyan jó pasival találkozom. Veletek is van ilyen?
2016. okt. 22. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont most van olyan. Nem az a tipikus bombázó, de nekem nagyon tetszik és nagyon rossz, hogy nem sikerül meghódítani. Életem végéig bánni fogom.
2016. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs!
2016. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lelkileg legyen dögös a nő, ne küllemre.
2016. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, voltam ilyen szituban. Szerintem nem az lesz az utolsó még az életem során...
2016. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!