Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok miért teszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért teszik tönkre magukat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki nagyon szép, de cigizik, iszik, egész éjszaka diszkóba van, és csak 14 éves. Szerintem már nem is szűz.
2010. aug. 3. 09:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem csak abban a városban hülyék, én is amikor megismertem egy szép lányt teljesen normális volt, aztán bekerült egy koleszba és ott teljesen megváltozott, mert a sok hülye barátnője belerángatta mindenféle dologba.. aztán megtetszett neki és nem lehetett leállitani. Az a lány akit anno megszerettem olyannyira megváltozott h teljesen unszimpatikussá vált.. lányoknál nagyon kritikus kor ez a 14-18as!
2010. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
aha... köszi
2010. aug. 3. 13:17
 23/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sok függ a hülye társaságoktól, és télleg a neveléstől..jó én nem tartom magam szépnek, de melyik lánynak van manapság önbizalma:S:S:DDD

A lényeg hogy én teljesen normális vagyok, sok hobbim van, sokat olvasok, tánc edzésekre járok ahol kiélem magam, nem járok bulizni, nem iszik nem cigizek.Nagyon sokat nevetek, hihetetlen humorom van(aassszem:D:D)

Én manapság már túl normális vagyok ezért átesek a nem normálisba..a fiúk igen is buknak a hülye kis csitrikre..nagyon ritka az aki kedveli az olyan típusú lányokat mint én:) szóval fiúk ne adjátok fel..a lányok azt hiszik hogy a fiúk azt szeretik ezért megváltoznak..sajnos már ennyi önbecsülésük sincs:S

2010. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát én pont az olyanokat szeretem, amilyen te vagy! De sajnos, ilyen normális nem sok van. Tisztelet a kivételnek, akik normálisak, mint te!
2010. aug. 4. 13:59
 25/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kéne általánosítani...és ez valóban a nevetetéstől függ...nagyon is

Ismerek egy olyan ribit aki minden hétvégén másik dizsiben van és falja a pasikat...eddig 1x voltam 1 dizsibe és ez a csaj is ott volt ...kb a 7. pasival láttam smacizni az este folyamán...pedig elméletileg volt barátja...és ráadásul 13 éves...

2010. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!