Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ítélik el azokat, akik...

Miért ítélik el azokat, akik az utcán ivászat helyett inkább otthon szép csendben betépnek és ettől érzik jól magukat?

Figyelt kérdés
Miért kell azt firtatni, hogy a másik, ismeretlen ember mivel tölti az idejét, amikor kikapcsolódik? Természetesen nem azokra a felelőtlen emberekre gondolok, akik betépve vezetnek autót, vagy egyéb teendőiket ilyen állapotban intézik. De azokat miért kell bántani, akik otthon a lakásban elvannak ezzel? Akik megisznak 1-1.5 liter (2-3 üveg!) sört azokat nem bántják, pedig az sem egészséges. Hallottatok már olyat, hogy valaki betépve őrjöng?
2010. ápr. 14. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű. csináld otthon és tartsad meg magadnak. ne gyere ide pampogni, hogy ez miért rossz blabla meg miért nem legális stb.


senki le se szarna, ha nem jönnétek mindig dumálni, hogy a fű mennyire jó meg jobb mint a pia, stb.

2010. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom végig olvastad-e a kérdést, valószínűsítem, hogy nem... Légy oly kedves, és idézőjelben másold már be, hogy hol írtam, azt, hogy jobb mint a pia, meg azt is írd már hozzá, hogy hol írtam, azt, hogy én fogyasztó lennék.
2010. ápr. 14. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azért mert ez már az x-dik kérdés ahol arról beszél a kérdező, hogy mennyivel jobb a fű, hogy jobb mintha berúgnának meg részegen vezetnének, stb.


ha otthon szépen csendben betépsz, akkor nem ítélheti el senki, hisz csendben csinálod, mindenki tudta nélkül. úgyhogy már itt sántít a sztorid.

2010. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha baráti körben kiderül valakiről hogy ezzel él, (márpedig miért ne derülne ki, hiszen barátokról van szó) az már nem "csendben" történik. Egyébként arról van szó, hogy a baráti körömben kiderült, hogy valaki fogyasztó, mindenki ellene volt, én pedig nem értettem, hogy miért? Számomra teljesen elfogadható a dolog, viszont egyedül maradtam ezzel a véleményemmel :( Természetesen nekünk nem kezdte el kínálgatni, amit teljesen helyénvalónak gondolok. Viszont mindenki elfordult tőle...
2010. ápr. 14. 14:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Ám kicsit, mintha eltévedtél volna.. a kérdésben semmiféle sztori nem volt megfogalmazva, előre kombináltál nem?
2010. ápr. 14. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

kicsit előregondolkodtam inkább. ezeknek a kérdéseknek mindig ugyanaz a vége.



figyu, ha én otthon pitével közösülök minden nap csendben, de kiderül, akkor esetleg kiröhögsz, lenézel. Miért? Hisz nem káros meg semmi.


érted? Az emberek többségének az értékrendjébe ez nem fér bele. ugyanúgy ahogy a mértéktelen alkoholfogyasztás sem.

2010. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés, értem a felvetésedet, sajnálom, hogy egyáltalán feltettem a kérdést. Legközelebb inkább gyerekvállalással (ezen az oldalon? lol), fogyókúrával kapcsolatos kérdést teszek fel. Oksa? (Vagy esetleg: Hogyan kell megb*szni egy pitét?)
2010. ápr. 14. 14:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Am az utolsó 1 mondatodat értékelem, mert abban volt legalább valami ami a válasszal kapcsolatos, írhattad volna ezt már a legelején is. Köszönöm.
2010. ápr. 14. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert az emberek ostobák, és fogalmuk sincs semmiről, csak azt ugatják amit beléjük neveltek. Engem nem érdekel ki mikor hol miért és mit csinál, de akkor engem se cseszegessenek, azért mert nem azt csinálom mint ők...Szóval egyet értek veled.
2010. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!