Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok miért teszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért teszik tönkre magukat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki nagyon szép, de cigizik, iszik, egész éjszaka diszkóba van, és csak 14 éves. Szerintem már nem is szűz.
2010. aug. 3. 09:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Meg hiányoznak manapság az olyan lányok akikből később igazi "anya tipusu nők" lennének.. most komolyan h számithat az ember egy olyanra aki minden este részeg? Én se akarok azon idegeskedni a későbbiekben h majd melyik kocsmábol hozzam haza illetve kivel fekszik össze.. mert annál már az egyedüllét is jobb :) Viszont ami általánosan elmondható, h a legtöbb lány aki szép az beképzelt is, és vissza is élnek ezzel.. na meg válogatnak nagyon, az embernek esélye sincs probálkoznia!
2010. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Azaz, ez nem normális csaj! Pedig olyan szééép... De azt tudom, hogy a szép lányok, mind tönkreteszik magukat!
2010. aug. 3. 10:19
 13/25 anonim ***** válasza:
Tényleg hiányoznak az "anya típusú nők" :S
2010. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Menj el vele te is 1x :D seggrészegen hazakíséred és . . . ha nemvagy halvérű megkúrod ;)
2010. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Háth nem is tudom... lehet h majd kipróbálom!
2010. aug. 3. 11:15
 16/25 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, mégsem mentem még tönkre.
2010. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hihi :D
2010. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mit röhögsz? Am télleg vannak szép lányok, akik még nem mentek tönkre. De csak 1x rossz társaságba kerülnek, ott van 1 olyan aki cigizik, megkínálja, tetcik neki, aztán már kész is, és nikotinfüggő lett. A bulikba, meg csak úgy dől a pia és a cigi
2010. aug. 3. 11:39
 19/25 anonim ***** válasza:
Semmi közöd nincs hozzá, hogy mit csinál magával. Ja, és ne általánosíts légyszíves.
2010. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Akkor, a normális és szép lányoktól elnézést kérek. Lehet, hogy csak ebbe a városba ilyen hülyék...
2010. aug. 3. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!