Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok miért teszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért teszik tönkre magukat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki nagyon szép, de cigizik, iszik, egész éjszaka diszkóba van, és csak 14 éves. Szerintem már nem is szűz.
2010. aug. 3. 09:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mert vagy elvan kényeztetve és hisztis kis p** marad örök életébe, és 10 év múlva már nem is lesz olyan szép a szoli miatt a cigi, alkohol stb.. ezek a lányok ennyi idősen szépen és csak romlanak;)
2010. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A jó külső nem párosul ésszel is.Amúgy ha mindenki szép okos és jó lenne az lenne az etalon és nem lenne mit értékelni.
2010. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy segítene azon a lányon,mert mindegyik borzasztóan önfejű, de megtehetnéd, hogy mutatsz neki pár képet Whitney Houston-ról vagy Lindsay Lohan-ről. Ez a két nő iskolapélda arra, hogyan válhat valaki álomszépből kiégett ronccsá.
2010. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
énis ismerek egy ien lányt oan rossz:( bárcsak megváltozna..
2010. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

szokták régen mondani hogy a nő 30 évesen az igazi addig érik utána sorvad

ez a így néz ki 14 évesen az igazi utána csk 1 re szarabbul fest

2010. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

* A jó külső nem párosul ésszel is


A választ már megadták előttem, én is így gondolom. Illetve ez a szülök hibája is! Nevelés kérdése az egész. Egy 14 éves lány mit keres diszkóban? Otthon a helye nem az éjszakában!

2010. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az addig rendben van, hogy cigizik, még talán az is, hogy néha iszik, meg hogy diszkóban van, de 14 évesen?!
2010. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én, amíg nem tudtam, hogy milyen, tök normálisnak gondoltam! És még járni is akartam vele! Amikor aztán elhívtam, hogy randizna e velem, persze nem így mondtam, azt mondta, h ma nem, mert megy a diszkóba! Aztán megkérdeztem 1-ik barátnőét, és mondta, hogy 10 éves kora óta cigizik, és 11 évesen volt először diszkóba! Na ekkor, elment a kedvem a lánytól. Később megtudtam, hogy már 3 pasija is volt!
2010. aug. 3. 09:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Sok lány azt hiszi h ezzel vágodhat be egy fiunál ha minél többet iszik és minden hétvégén discoba jár.. pedig ez számomra is inkább taszito, majd nézz rájuk 10 év mulva h néznek ki, vagy 20at fognak öregedni az állando éjszakázástol meg a disco füsttől. Aztán ugy már nem kellenek senkinek. Ahelyett h most megbecsülné h milyen szép és kialakitana egy normális párkapcsolatot, tönkreteszi magát. Nekem is ez a bajom a lányokkal, sokan tetszenek de ahogy megtudom h viselkednek rögtön elmegy a kedvem attol h közelebb kerüljek hozzájuk!
2010. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tünik, hogy egy cipőben járunk! Nekem ha barátnőm lessz, mindenképp azt akarom majd, hogy ne cigizzen, mert szegény nagyapám sokat dohányozott, és 45 évesen tüdőrákba halt meg!
2010. aug. 3. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!