Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne, ha az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha az exbarátnőm húgával járnék?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm húga szeretne velem összejönni és igazából én is vele. A nővérével 1,5 éve szakítottunk. Szerintetek gázos lenne a dolog? Esetleg valakinek tapasztalat?
2010. aug. 2. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az exed tud róla egyáltalán? lehet, hogy éppen hátba támadjátok ezzel a dologgal. :D szar amikor már a saját családtagjaidban sem bízhatsz, csak ezért mondom... engem csak akkor nem érdekelne hogy a húgom összeakar jönni az exemmel, ha utálnám az illetőt, de akkor meg azért érdekelne, mert nem akarnám egy s*ggfejre bízni a testvéremet, vagy ha komolyabb érzelmektől mentes volt anno az a kapcsolat. Utóbbi esetben szerintem különösebb gondok nélkül összejöhet a dolog.
2010. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz. Szerintem az előttem szólok már leírták, hogy miért nem.


Legalább már ismerős lennél a házuknál is.

2010. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sem lenne gáz, a szülei is ismernek és velük sem vagyok rosszab, attól, hogy a nővérével szakítottunk, mert mint azt már mondtam, békében váltunk el és a mai napig jóban vagyunk! :)
2010. aug. 2. 23:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Családba marad:D


egyébként én is ilyen helyzetbe vagyok a nővérem pasijával,de nem hiszem h lesz valami,mert tesom megölne :D:S

2010. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően gáz, de tudok olyan példát, ahol nem okozott gondot. Bár tény, hogy ott az első kapcsolat nem volt nagyon tartós, így nem volt olyan kellemetlen, hogy a srác összejött az exe tesójával.
2010. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!