Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne, ha az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha az exbarátnőm húgával járnék?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm húga szeretne velem összejönni és igazából én is vele. A nővérével 1,5 éve szakítottunk. Szerintetek gázos lenne a dolog? Esetleg valakinek tapasztalat?
2010. aug. 2. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Max keresztbe fog nektek tenni :))
2010. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást? Akkor meg mi a frász tart vissza? Már iylen értelemben semmi közöd exedhez. Sok boldogságot!
2010. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, de mégis milyen érzés lesz már, ha átmegyek hozzájuk...:S
2010. aug. 2. 22:55
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem szilárd lenne, nem gáz.
2010. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Muszáj pont a húgával? Már ne haragudj, de abba nem gondoltál bele, hogy az ő kapcsolatuk tönkremehet? Ne legyél már ilyen önző. Előbb-utóbb összevesznek és bocs, de a 2 testvér viszonya fontosabb, minthogy valamelyikük is veled legyen.
2010. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En volt baratnom noverevel jarok.
2010. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát ja, te is be tudsz választani, de ha neked kellenek az ilyen kellemetlen helyzetek hajrá
2010. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 22:57


Milyen vele meg a volt csajoddal a kapcsolatotok?? csak mert sajna én is beleszerettem a mostani barátnőm nővérébe! :-S

2010. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy exbarátnőd, hogy fogadná. Mondjuk a húga is aztán.. nekem is van egy nővérem, de szerintem az az alap, hogy egymás exei mind tabu. Barátnőknél is, nem h hogy testvéreknél... Tuti nem lenne hozzá pofám.

De ennek ellenére lehet működőképes a kapcsolat, de azzal számolnod kell, hogy esetleg az exed nem áll mosolyogva a dologhoz, a szüleikről nem is beszélve.

2010. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó, most arról nem tehetek, hogy tetszik a húga. Mellesleg ő írt rám msnen, hogy mi van velem + stb, meg hogy találkozzunk. Amúgy a nővérével sem haragban váltunk el egymástól, a mai napig msnezünk és bár mikor számíthat rám bármiben, és én is ő rá. A húgával pedig már kezdettől fogva jóban voltunk, és anno is etszett már nekem.
2010. aug. 2. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!