Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mik azok a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a jelek amiket adtok ha tetszik nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

És hogyan reagáltok ha észreveszi a jeleiteket a pasi és leszólít?

Minden esetben vehetem 100%-nak az ilyen női jeleket, hogy tetszem a csajnak?


2010. aug. 2. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
szemezik veled,rád mosolyog...
2010. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minden csaj máshogy reagál és persze az adott helyzettől( buszon vagy buliban, idegen vagy ismerős), tehát 100 százalék nincs :)

nekem nézésemen látszik, ha valaki bejön és néha észrevétlenül is dobálom a hajam vagy csavargatom, vagy pl.: utcán szexisebben járok

ha leszólítana biztos nem zavarnám el...

2010. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Hát.... szemezik veled és van egy tipikus női tekintet hogy abból tudnod kell hogy tetszel neki!:)

És mosolyog ahogy írta a legelső ember!;)

De az a lényeg hogy ne félj ha tetszik nyugottan menyél oda és kérdezd meg hogy van barátod vagy vmi!:)

És ha azt mondja,hogy nincs akkor kapcsolj!(Teccel neki!!)

2010. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok lány szemezik velem, ezek szerint mindegyiknek tetszenék?
2010. aug. 2. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok lány szeret a beszélgetőpartnere szemébe nézni, ez nem biztos jel. Én például biztos a kiszemelt szemébe nézek, de abban a pillantásban minimum két hálószoba bújik meg...

Mosoly kötelező, általában másolom a mozdulatait (önkéntelen viselkedéstani reakció), gyakrabban rágom vagy nyalom meg a szám, hajbabrálás, ruhaigazítás, társaságban azonnal elkülönülök a körülöttem lévő haver srácoktól, hogy jelezzem; szabad vagyok.

Ha leszólít, mosoly dupláz, a leggyengébb dumát is maximális elismeréssel reagálom le, kivéve, ha az sértő. Kedvelem a nem szexuális jellegű közeledési kísérleteket. Pl: van tüzed?, merre a mosdó... stb, vagy hasonló tök átlagos dolgokat. Telószám-kérés, burkolt célzások egy dugásra, vagy pia-invitálás kizárt! Általában egy helló is elég, ha megteszi az első lépést, és szimpatikus, onnan megoldom.

2010. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!