Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
22/F van egy spanom aki kb. 3és fél éve egyutt van azzal a csajjal én i akkor ismertem meg,és most is azóta együtt vannak de már a kapcsolatban többször kialakult a veszekedés mert a barátja nem dolgozik sehol és a csaj viszont igen és a barátja mindig elkölti a csajnak a pénzét kocsmákba. ami azt illeti h én nagyon beleszerettem a csajba és kérdeztem tőle h ha véget érne a kapcsolatuk akkor és h együtt járna e velem azt felelte h csak barátba akar maradni velem. de azt is tudja h szerelmes vagyok belé.. mindent megvennénk neki amit csak akarnasőt az életemet is adnám érte. szval mit gondoltok mit csináljak h elcsábitsam? mit kell tennem? köszi a válaszokat további szép napot ( bocs a helyesírásihibával ha találtok:p)
2010. aug. 2. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj minnél több időt vele tölteni, amikor csak lehet, meg beszélges vele minnél többet, meg legyél vele megértő, próbálj emg a barát szerepbe bújni. idővel lehet tényleg beléd szeret és akkor tesz lépést feléd. de ne legyél vele tolakodó emrt akkor végleg elásod magad előtte. ez egy olyan helyzet amikor türelmesen kell várnod és a türelemben okosan tennia lépéseket.
2010. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vetkőzz le, fújd be tejszínhabbal a farkad és a mellbimbóid, feküdj az ágyára, és így várj rá.

Tutira elcsábul.

2010. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az előző kommentet köszönöm szépen a választ, igy van a türelem rózsát terem nem?:)


a második komment sem rossz olyan mint a "Már megint egy dilis amcsi" cimű filmből egyik jelenetből.. az sem vált be a filmben.. a csaj csak hülyének nézett a csávóra:)

2010. aug. 2. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is türelem:)várd ki amíg a csajnak elege lesz a srácból,de ne kattanj rá túl gyorsan,mert akkor csak búfelejtőnek leszel jó!
2010. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25/L

Rossz hírem van: ha egyszer már nemet mondott rád, mint lehetséges partnerre, nem valószínű, hogy járni fog veled. Max a pénzed miatt, aztán az első szerelemnél elhagy. A nők többsége 3 kategóriába sorolja a pasikat.

1, Soha, semmiképp nem feküdnék le vele.

2, Egynek jó, ha ki vagyok éhezve, vagy megéri.

3, Bele tudnék szeretni.

A harmadik kategóriának nem mondjuk, hogy csak barátot látunk benne. Éld az életed, járj nyitott szemmel, ha találsz egy érdekes lányt, aki bejön, csak hajrá, lehetőleg úgy, hogy ő is tudjon róla. Évek múlva változhat a szitu, még simán összejöhettek, de ne várj rá.

2010. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!