Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, de túl idős hozzám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de túl idős hozzám. Nem adja fel, harcol értem. Mit kellene csinálnom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja voltunk nyaralni 10 napra egy társasággal, sok embert nem is ismertem. Volt ott egy nagyon helyes pasi, aki elkezdett nyomulni, s bevallom nagyon nem bántam. És hát össze is jöttünk és mondhatom eléggé belézúgtam. Majd kiderült hogy sokkal idősebb, mint amennyinek kinéz. Én kb 25-nek néztem, de 34(!), én 18 vagyok. Mikor ezt megtudtam, mondtam neki, hogy hagyjuk ezt és felejtsük el egymást, de azt mondta, hogy ilyen könnyen nem adja fel, s harcolni fog. Pár nap múlva hallom, hogy új szomszédunk lesz...Ő volt az, ide költözött. Mivel egyedül engem ismer a környéken, ezért nem feltünő, hogy mindig együtt vagyunk. Még szerelmesebb lettem és hiába próbáltam elfelejteni, vagy kiábrándulni belőle a sok együtt töltött idő miatt nem sikerült.

Nagyon szeretem ezt a pasit, de túl idős hozzám, s azt sem tudom, hogy a szüleim hogyan ragálnának erre az egészre. Szerintetek mit kellene csinálnom?

A válaszokat, segítséget, tanácsokat előre is köszönöm!


2010. aug. 2. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is szeretem a páromat több mint 9 hónapja,de aztért nem költözök oda abba a faluba. inkább hozzájuk, vagy bérelünk albit:)
2010. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak nekem tűnik ez a sztri kamunak?:) Megismersz valakit erre meg hip hopp odaköltözik? :) na ne máááár. ha így van, akkor gondolom egy nagyon beteg emberrel sikerült összejönnöd.



Amúgy meg ha a sztori alaptörténete igaz... tehát hogy 18éves csaj 34 éves pasi... nos, a dologban semmi rossz nincs. Ha téged már most jobban érdekel, hogy ki mit fog szólni az egészhez, ne is vágj bele. Hamar összeroppannál egy nagynéni szúrós tekintete alatt. Én 21éves vagyok, a barátom 31. 16 voltam mikor megismerkedtünk. Nem volt könnyű nekünk sem, de egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy vajon mások mit szólnának ehhez. A lényeg, hogy én szeretem, ő szeret, a többiek pedig elmehetnek a sunyiba... ennyi nagyjából.

2010. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!