Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, de túl idős hozzám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de túl idős hozzám. Nem adja fel, harcol értem. Mit kellene csinálnom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja voltunk nyaralni 10 napra egy társasággal, sok embert nem is ismertem. Volt ott egy nagyon helyes pasi, aki elkezdett nyomulni, s bevallom nagyon nem bántam. És hát össze is jöttünk és mondhatom eléggé belézúgtam. Majd kiderült hogy sokkal idősebb, mint amennyinek kinéz. Én kb 25-nek néztem, de 34(!), én 18 vagyok. Mikor ezt megtudtam, mondtam neki, hogy hagyjuk ezt és felejtsük el egymást, de azt mondta, hogy ilyen könnyen nem adja fel, s harcolni fog. Pár nap múlva hallom, hogy új szomszédunk lesz...Ő volt az, ide költözött. Mivel egyedül engem ismer a környéken, ezért nem feltünő, hogy mindig együtt vagyunk. Még szerelmesebb lettem és hiába próbáltam elfelejteni, vagy kiábrándulni belőle a sok együtt töltött idő miatt nem sikerült.

Nagyon szeretem ezt a pasit, de túl idős hozzám, s azt sem tudom, hogy a szüleim hogyan ragálnának erre az egészre. Szerintetek mit kellene csinálnom?

A válaszokat, segítséget, tanácsokat előre is köszönöm!


2010. aug. 2. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy odaköltözött mellétek ennyi ismerettség után szerintem inkább beteges mint vonó. Kicsit fanatikus lehet az emberke. Én félnék tőle.
2010. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te idősnek tartod? Nem hiszem. Te attól félsz hogy ki mit fog szólni. Ha neked az fontosabb hogy mit pletykálnak rólad mint saját magad akkor tényleg felejtsd el!
2010. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy csak később derült ki, mennyi idős? Nálam még az ismerkedési szakaszban ki szokott derülni, hogy ki hány éves, hol él és mivel foglalkozik :)
2010. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzeben vagyok en is, akar csak te en is 18 vagyok. annyiban kulonbozik az esetunk, hogy nekem van pasim, de annak ellenere az idosebb pasibe is nagyon szerelmes vagyok. de ha nem lenne baratom, a pasi eletkora nem okozna problemat. a szulok pedig elobb vagy utobb ugyis megenyhulnenek, ha tudnak, hogy egy megbizhato, erett pasival toltod az idodet es nem pedig egy kis poccsel.
2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha igazán szeretsz valakit,nem számít hány évesTTe a körülötted lévő emberek véleményétől félsz...ami érthető is.


De mondok vmit. Én is 18 évesen ismertem meg egy nálam 18 évvel idősebb férfit. Ő próblákozott nálam,udvarolt, randira hívott,nem adta fel, de nem mentem el a távolságra hivatkozva. Pedig igazából attól féltem, hogy beleszeretek, és hogy mit fognak szólni az ismerőseim,és a családom. Végülis,hónapokkal később,amikor már nem tudtam feldolgozni,hogy nem látom, elmentem a szülinapi bulijára. Már egy másik csajt ölelt.

A mai napig nem tudtam elfelejteni, és sose bocsátom meg magamnak, hogy mások véleményével törődtem, nem a saját boldogságommal.Másokra ne hallgass, ők nem tudják, mitől leszel boldog.


Bár megjegyezném, ez a költözős téma elég beteges egy férfitól...

2010. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy költözött ide, hogy most ez lesz az állandó lakhelye, hanem mivel kb 400 km-re lakik tőlem, ezért vett itt egy házat a szomszédban, s mikor van ideje (most nyáron ugye kicsit több van) lejön, s itt tölt néhány napot.
2010. aug. 2. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne....
2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

elég sok pénze lehet a tagnak:D csak úgy egy házat...


szerintem se foglalkozz mással, ha akarod akkor csináljad!:)

2010. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

figyu

bnöm 14

a barátja mindjárt 29

nem sexelnek a srác rendes

sztem megpróbálhatnátok

2010. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Szia. Ha azért költözött oda,mert szeret téged és mert veled akar lenni,az már szerintem nagyon beteg lehet. Deha azért mert ott akar élni,vagy mert a munkahely miatt vagy bármi más akkor megértem,de ha miattad akkor keres mást.majd megunja és elköltözik:)
2010. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!