Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lehet a helyzet? (leginkább fiúk válaszát várom)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki házibuliba tett pár megjegyzést, hogy fontos vagyok neki, símogatta a lábamat, mindig a közelemben volt. Mondta, hogy rossz, furcsa, hogy most van barátnője, mert nem csinálhat semmit.

Különösebben nem reagáltam rá semmit, nem akartam "bajt", mivel barátnője van.

Megkérdeztem 1-2 embert, hogy szokott e valamit csinálni ezeken a házibulikon (először voltam velük, ők pedig már többször csináltak bulit, hívtak mindig csak sose jött össze), azt válaszolták, hogy semmit nem szokott. Ebből nekem az jön le, hogy velem akart volna valamit, különben miért nekem mondta?!


Mellesleg ritkán találkozunk, ritkán is beszélünk, de egy faluban lakunk.


Nemsokára elvileg lesz újra buli, viszont holnap is fogunk találkozni, mert megyünk a baráti társasággal hülyéskedni. Mit tegyek szerintetek? Vagy várjam, hogy ő mit lép? Bejövök neki ezek alapján a véleményetek szerint?


ő 16(F), én szintén 16(L)

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 1. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
ja igen, és légyszi kort + nemet is írjatok!
2010. aug. 1. 18:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez semmit sem jelent , inkább csak hülyíteni próbált(főleg hac részeg is volt).Ha újra találkozol vele majd úgy is kiderül , te csinálj úgy mintha semmi sem történt volna , ha tetszel neki és akar vmit úgyis lépni fog.
2010. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja 20/f
2010. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én dolgozni megyek holnap , nem tudom
2010. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mégis kit érdekel, hogy dolgozni mész?... chh.


amúgy igen, részeg volt, és mikor mondta hogy fontos vagyok neki, akkor utána aztmondta, hogy "ugye tudod, részeg ember nem hazudik?!"

nem hiszem hogy hülyíteni akart volna, mert sokkal jobb csajok voltak ott a buliba, mint én, csinosak, én viszont nem vagyok az a nádszálkarcsú leány. (nagyon nem.)

2010. aug. 1. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem biztos hogy akar valamit részegen sok mindent mondanak:D de végül is részegen én is igazat mondok tehát kitudja:)

19F

2010. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!