Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki érti ezt a férfilogikát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt a férfilogikát? (Leginkább pasik válaszát várom)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves csajszi vagyok és tetszik egy srác. Buliztunk már párszor együtt,de nem történt semmi,csak egyértelműen látszódott,hogy bejövünk egymásnak (mindig odajött táncolni,puszilgatott,majd randizni is elhívott). A nyáron randiztunk,jól sikerült,de aztán nem hívott következő randira,csak barátilag tartottuk a kapcsolatot.Egyszer áthívott,ott aludtam és az éjjel megcsókolt. Nemrég összefutottunk egy buliban és nagyon odavolt értem,majd nála aludtam,de semmi sem történt köztünk.Most rá több, mint 1 hónapra kettesben mentünk el bulizni,megint nála aludtam,a délutánt is ott töltöttem.Nagyon édes,és eddig nem tetszett komolyabban,de mostmár egyre inkább. Majdnem megtörtént éjjel a dolog,de ő megállt és azt mondta:túl fontos vagyok ahhoz neki,hogy bántson engem,márpedig ő nem akar kapcsolatot,nagyon jó neki egyedül,és neki csak szex jöhet szóba,viszont tudja,hogy nekem nem csak az kell,de ő nem tud többet adni.Már lassan 1 éve nincs barátnője,és azt mondja imád egyedül lenni,nem akar kötöttséget,nem akar senkit.Nagyon jó volt együtt lenni,folyton ölelget és puszilgat,bújik hozzám,a haverjai előtt fogta a kezem,tényleg olyan jól alakulnának a dolgok,de én ezek után nem tudom találkozzak e még vele.Miért nem akar egy pasi kapcsolatot ha valaki tetszik neki és ilyen jó együtt?Miért nem számít ez neki semmit? Amúgy neki már volt több ilyen csak szex kapcsolata,és egyik iránt sem kezdett el érezni semmit hónapok múltán sem...:( Mit tanácsolnátok ilyen helyzetben? Én nagyon félek, mert egyszer már összetörték a szívem,és még most,rá 1 évre sem hevertem ki:(
2010. nov. 28. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy az előző kapcsolata nem volt túl jó neki lehet a lány elég hülye volt és nem hagyta békén.. Ha te párkapcsolatot szeretnél és egyszer netán még esküvőt és gyereket akkor hagyd el vagy beszélj vele :)
2010. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem korrekt volt. Mindenképp rosszul jöttél ki a dolokból, m ha lefekszel vele és később mondja meg akkor az esett volna rosszul így meg ez. Így legalább nem érzed h kihasznált vagy mi :P
2010. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

még nem jöttünk össze...

hát igen az előz barátnőjével 7 évig volt együtt (23 éves lesz a srác) és nagyon nagyot csalódott benne. gondolom ez is benne van a dologban.

szeretne velem ismét elmenni bulizni, és utána megint szeretné, hogy ott aludjak, nem tudom mit tegyek:$

2010. nov. 28. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
mit nem lehet ezen érteni?
2010. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha leginkább pasik válaszát várod, legközelebb foglald össze a kérdésed 2 mondatban. :))


Szerintem addig lépj le, amíg jobban bele nem szeretsz.

Ha több ilyen kapcsolata is volt, nem számíthatsz túl sok jó dologra. Tulajdonképpen már most is csak az idődet pazarolja... vagyis kihasznál.

Hát... ez nem kimondottan férfi logika- ez inább hülye.

Vagyis tuti, hogy nem 100-as nála valami, vagy fizikailag, vagy érzelmileg.

A lényeg, hogy szerintem felejtsd el minél előbb.

2010. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
öcsém mennyi gondotok van!!!!én a gyerek helyébe ezt tettem volna:elvinnélek bulizni,aztán haza,jól felverném,aztán kidobnálak.és nem érdekelne mit gondolnál rólam.
2010. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jah csak ő veled ellentétben normális, és fontos vagyok neki, mint ember...
2010. nov. 28. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete kb ugyanezt mondta egy srác. Ez így sztem is tisztességes, csak épp ő nem tudja, h én mit akarok tőle, komoly kapcsolatot vagy én is csak egy laza szexet. De már nem is fogja megtudni...

Viszont, ha te komoly kapcsolatot akarsz, akkor inkább ne vele.

2010. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő maga sem tudja mit akar. Én lány vagyok ugyan, de sokszor érzem azt, hogy nem tudom melyik életforma lenne számomra ideálisabb. Jó lenne valakivel olyan dolgokat csinálni mint amiket írtál. Szóval ha valaki megölelne, magához szorítana, puszilgatna stb. Ezzel szemben az is jó lenne, ha csak szex alapú kapcsolatom lenne valakivel, amiből meg ugye pont ez a fajta intimitás hiányzik. Mert jó lenne az ha ott van mikor szexre vágyom, de ugyanakkor szeretek egyedül lenni, és nem hiányzik hogy valaki "rámtelepedjen", mert én ezt érzem amikor szóba kerül az hogy kapcsolat. A rátelepedést nem feltétlenül negatív értelemben gondoltam, csak hogy nem egyedül vagyok, és a másikat is figyelembe kell vennem, tekintettel kell lennem arra, hogy ő mit szeretne, alkalmazkodni stb. Ez számomra fárasztó.

Ez a kettő teljesen ellentétes, hisz az egyiknek pont az a lényege, hogy van valaki akihez lelkileg is közel kerülsz és vele akarsz lenni minden percben. A másiknak meg az hogy amikor kell ott van de amúgy szabadon éled az életedet.

Szerintem ő se tudja melyiket akarja igazán, ahogy én is képtelen vagyok eldönteni melyik is lenne jobb számomra. De ez nem embertől függ, szal nehogy azt hidd hogy most ez azért van, mert mondjuk te nem vagy elég ahhoz hogy elszánja magát egy kapcsolatra. Ez nem ezt jelenti. Egyszerűen talán saját magát nem érzi késznek egy kapcsolatra, függetlenül attól, hogy ez kivel lenne. Mindenesetre az mindenképpen dicséretes dolog, hogy nem akar téged megbántani. Ezért mondta amit mondott.

2010. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha meg megd*gott volna és után közli, hogy nem akar semmi komolyat, akkor meg az lenne a baj.

Ki érti a női logikát?

2010. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!