Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki érti ezt a férfilogikát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt a férfilogikát? (Leginkább pasik válaszát várom)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves csajszi vagyok és tetszik egy srác. Buliztunk már párszor együtt,de nem történt semmi,csak egyértelműen látszódott,hogy bejövünk egymásnak (mindig odajött táncolni,puszilgatott,majd randizni is elhívott). A nyáron randiztunk,jól sikerült,de aztán nem hívott következő randira,csak barátilag tartottuk a kapcsolatot.Egyszer áthívott,ott aludtam és az éjjel megcsókolt. Nemrég összefutottunk egy buliban és nagyon odavolt értem,majd nála aludtam,de semmi sem történt köztünk.Most rá több, mint 1 hónapra kettesben mentünk el bulizni,megint nála aludtam,a délutánt is ott töltöttem.Nagyon édes,és eddig nem tetszett komolyabban,de mostmár egyre inkább. Majdnem megtörtént éjjel a dolog,de ő megállt és azt mondta:túl fontos vagyok ahhoz neki,hogy bántson engem,márpedig ő nem akar kapcsolatot,nagyon jó neki egyedül,és neki csak szex jöhet szóba,viszont tudja,hogy nekem nem csak az kell,de ő nem tud többet adni.Már lassan 1 éve nincs barátnője,és azt mondja imád egyedül lenni,nem akar kötöttséget,nem akar senkit.Nagyon jó volt együtt lenni,folyton ölelget és puszilgat,bújik hozzám,a haverjai előtt fogta a kezem,tényleg olyan jól alakulnának a dolgok,de én ezek után nem tudom találkozzak e még vele.Miért nem akar egy pasi kapcsolatot ha valaki tetszik neki és ilyen jó együtt?Miért nem számít ez neki semmit? Amúgy neki már volt több ilyen csak szex kapcsolata,és egyik iránt sem kezdett el érezni semmit hónapok múltán sem...:( Mit tanácsolnátok ilyen helyzetben? Én nagyon félek, mert egyszer már összetörték a szívem,és még most,rá 1 évre sem hevertem ki:(
2010. nov. 28. 20:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

sziasztok, leírom a fejleményeket, hátha valaki még visszatér a kérdésemre:)

a múlt héten ismét nála aludtam, és azt mondta éjjel, hogy ne féljek tőle, mert rájött arra, hogy csak engem akar, így ahogy vagyok és rájött nem csak szexet akar tőlem:))))))))))))))))) annyira boldog vagyok!!!!!!!!!

persze még nem kiabálok el semmit, azért még nem tudok benne megbízni, kell ahhoz még egy kis idő.... és majd meglátjuk:)))

2010. dec. 7. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!