Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan szemely aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan szemely aki masodik talalkozason pettingelt de nem volt tervezett?

Figyelt kérdés

Mi lett a folytatasa?

Kort es nemet is irjatok legyszi.

Elore koszi a valaszokat.


2010. júl. 31. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi szexeltünk is, bár nem a másodikon hanem az elsőn. Aztán egy három éves kapcsolat lett. 30/F
2010. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na erdekes. A parod hany eves?
2010. júl. 31. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsö találkozásnál egy érintés sem volt..a másodiknál ugy gondoltam felesleges a gyerekfejet játszani igy mi is szexeltünk:) és azota is tart a dolog:)

ö 27 én22

2010. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Hat jo tudni, hogy nemcsak en tettem meg. Igaz hogy elegge lightos petting volt, nem is voltunk levetkozve egeszen, de nekem ezert kesobb onbecsulesi problemaim voltak. Ugy gondoltam nem kellett volna megengednem, tul korai volt. Kesobb meg egy hosszu ido utan ujra megtortent egy megenyhebb modon, ujra nem tudom felfognihogy tehettem meg, es ujra idiotanak minositettem magam.

Nalunk nem lett semmilyen kapcsolat. Nem illenenk ossze.

De maga az hogy megtortent........ugy gondolom nem volt jo otlet ha csak enyhe petting volt.

2010. júl. 31. 16:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Javitas utolso mondathoz: ha csak enyhe petting IS volt.
2010. júl. 31. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan szexelhetettek volna gondolom felnőttek vagytok.
2010. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, felnottek vagyunk, de nalam a szex nem fer bele a masodik talalkozasba. Sot azon is agyaltam eleget, hogy a petting sem kellett volna megtortenjen annyira rovid ido utan, mert konnyelmu szemelynek minosulhetek, aminek egyeltalan nem neveznem magam.
2010. aug. 1. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Nekem pl. nincsenek önértékelési problémáim, ha lefekszem, vagy pettingelek egy fiúval, az első randin. De ha Neked ez problémát okoz, akkor ne csináld! Viszont az biztos, hogy nem ettől lesz túl könnyelmű egy lány, hiszen felnőtt emberek vagyunk, és ha erős a vágy a másik iránt, akkor helye van a szexuális kapcsolatnak is! És akár hosszú távú kapcsolat is lehet belőle, ahogy az első pár válasz is mutatja.
2010. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: Koszi a valaszod.
2010. aug. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!