Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen oka lehet egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet egy srácnak arra hogy a sokadik randi alkalmával sem csókol meg?

Figyelt kérdés
Nem büdi a szám :D Nem gyáva a srác. Mindketten nagyon bejövünk egymásnak, nagyon jól elvagyunk egymással, hamar összecsiszolódtunk. A szájrapuszit is én kezdtem, viszont azt szeretném ha ő csókolna meg, de ez még várat magára csak nem tudom miért. Már volt komoly kapcsolata, szval nem ez lenne az első. Már 2 hete járunk.
2010. júl. 31. 11:15
1 2
 1/11 Seraph ***** válasza:
Nagyon oda van érted és ezért zavarban van.
2010. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Timi: ) ***** válasza:

Lehet,hogy van tapasztalata,de attól lehet kicsit szégyenlős,vagy izgul.

Semmiképpen ne támadd le te,szerintem hamarosan megcsókol,ha bármi komolyat is akar tőled!

23/L

2010. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindketten komolyan gondoljuk ezt a kapcsolatot. De már úgy szeretném ha megcsókolna :P
2010. júl. 31. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát velem is történt már ilyen.. aztán rákérdeztem.. aztmondta, hogy ilyen még nem volt vele, nem érti magát .. aztán mondtam neki, hogy szerelmes vagy.. erre aztmondta,hogy igen..nagyon..

Szerintem csak izgul, mert szerelmes nagyon :) Vagy csókold meg Te , ha már Ő nem . SOk sikert !

L

2010. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha félénk egy srác az tuti jó jel! mert akkor érez irántad.. :) szerintem meg ne csókold meg! Hagyj, időt neki, hogy összeszedje a bátorságát és ő kezdeményezzen! Hadd érezhesse férfinak magát melletted.. :)
2010. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja egyet ertek! En amikor fulig szerelmes voltam egy lanyba 2 honap kellett:) A ferfiak nagyon masok am mint ahogy azt a nok kepzelik! Az teny hogy altalaban az a lenyeg hogy valakit megtocskoljunk es kesz, de ha valaki tenyleg tetszik akkor egeszen mas a helyzet. A masik dolog: szerintem te is lehetnel kezdemenyezobb mert (magambol indulok ki a srac be van szarva hogy olyat csinalsz amivel elriaszt vagy valami hasonlo, es kb ez olyan erzes mintha izzo vasat ontenenek le az ember torkan ha tenyleg vagyik valakire) Remelem segitett 20/f
2010. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan kezdeményezz te. egy kis bíztatás ráfér szegényre. valószínűleg ő még jobban görcsöl a dolgon, mint te.

24/F

2010. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, köszi a válaszokat. Csak olyan fura, mert ő az az igazi férfi-típus aki nem fél semmitől, és mindenben jó. Akkor vajon tényleg annyira tetszem neki, hogy még várni akar ezzel? Szerintem én eléggé biztatom őt, ennél többet már csak akkor tennék ha én csókolnám meg, de ezt szeretném meghagyni neki, csak már egyre nehezebben bírom ki :P
2010. júl. 31. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagyd meg neki, h ő csókoljon meg.. ez fontos.. majd eljön az ideje, légy türelmes.. :)
2010. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt pár "kapcsolatom" és most is van egy barátom,de mégis félek csókolózni vele,nem tudom egyszerűen bepánikolok tőle.Lehet túlzottan gátlásos vagyok.Ha eltelik egy kis idő esetleg említsd meg neki,hogy te nagyon szeretnéd megcsókolni.
2010. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!