Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit engedhetnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit engedhetnek meg maguknak első randi alkalmával?

Figyelt kérdés
Van egy félénk fiú, aki tetszik, de nem hiszem, h kezdeményezni fog, ha én is tetszem neki. Én nem szoktam ugyan, de mit tehetnék, h értésére adjam, h akarok tőle vmit?
2010. febr. 22. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
ragadd meg azt a kolbászt!
2010. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy szereted!
2010. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ragadd meg, fordítsd magad felé, mondd a szemébe, hogy szeretlek.
2010. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

első randin ilyet mégsem kéne, nem?

különben még nem vagyok belé szerelmes

2010. febr. 22. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
kapd le :)
2010. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kaphatnék még értelmes választ?
2010. febr. 23. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele mindenképp.. jelöld be előtte vmelyik közösségi portálon, abbol már csak gyanitani fogja h érdekled Téged is, aztán menjetek el vmerre sétálni.. nehéz erre válaszolni mert nem ismerem milyen az a fiu, de én biztos nem lennék ellene ha egy lány elhivna sétálni :)
2010. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésére válaszolva sztem kézfogás, puszi ami a leginkább elfogadott az első randin :) sztem több ne legyen, annál izgalmasabb lesz a 2. randi :) 10.37-es voltam
2010. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hat az nem tul jo otlet,hogy megmond neki hogy szereted,mert utana hulyenek fog tartani. Inkab hivd el setalni,vagy valami hasonlo,beszelgess vele. Lassan melegedjetek osze. :) 17/L
2010. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első randi hmm.. hát szerintem csok még semmiképpen mert ha jó volt a randi akkor ugyis akar majd következőt és akkor még ráér:P
2010. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!