Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha fiúkkal lógok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha fiúkkal lógok?

Figyelt kérdés
Én nem birom a nyafogós lányokat és inkább fiúkkal barátozok, am is nincs kivel menni götdeszkázni mer csak a fiúk tudnak. De engem otzhon is meg mindenhol bántanak hogy mijen gáz már hogy csak fiúkka lógok. Anyum kezd belenyugodnim de előte mindig mondta hogy egyszerre csak egy fiút tartsak.De most már csak a "barátnőimként" emlegeti őket. Gáz?? 12 L
2010. júl. 31. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

A kérdezőnek mondom, nem gáz.


Az egyik válaszolónak meg azt üzenem, hogy az a fiú akinek nincsenek fiú barátai csak lány barátok az búza.

2010. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Apukád, az a búza.
2010. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Gondolkozzál már. Hogy lehetne apám búza? Legalább okosan olts jancsika.
2010. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 andimama ***** válasza:
lány létemre én is mindig fiúkkal lógtam, pont úgy mint te. nincs benne semmi gáz szerintem. több játékautóm volt mint babám, és többet fociztam a fiúkkal mint hogy lányokkal játszottam volna. ez később is megmaradt és jobban megértetem magam ma is srácokkal mint nőkkel :)
2010. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Nem Jancsika vagyok.

2. Honnan tudjam, hogy nem-e sperma bankból hoztak Téged?!

3. Apukád egy búúúza!!

2010. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!