Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha fiúkkal lógok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha fiúkkal lógok?

Figyelt kérdés
Én nem birom a nyafogós lányokat és inkább fiúkkal barátozok, am is nincs kivel menni götdeszkázni mer csak a fiúk tudnak. De engem otzhon is meg mindenhol bántanak hogy mijen gáz már hogy csak fiúkka lógok. Anyum kezd belenyugodnim de előte mindig mondta hogy egyszerre csak egy fiút tartsak.De most már csak a "barátnőimként" emlegeti őket. Gáz?? 12 L
2010. júl. 31. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem az.
2010. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én meg fiú vagyok és CSAK lányokkal barátkozok. És? Kit érdekel? Engem ugyan nem és ez a lényeg. Szeretem, bírom, és nagyon jóban vagyok velük és jól is érzem magam. Hol itt a gond?:) Nyugodtan legyél azokkal, akkikel jól érzed magad, és ők is veled.
2010. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
tanulj meg írni kedves kérdező....
2010. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még csak 12 éves vagy .. egyátalán nem ház! Bevallom hogy azért majd az évek folyamán foglalkozz lányokkal is mert meg fogod szokni a fiúkat és ez nem lessz olyan jó .. ja és ne vedd át a fiuk viselkedését mert akkor lessz neked jajj :DDD de nem gáz mondom! nyugodtan azokkal foglalkozz akikkel jól érzed magad! 16/L
2010. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondja hogy már úgy viselkedek mint egy fiú.

A fiúk nem fogadnak be egy lányt se csak engem.

Volt hogy mentünk deszkázni és hoztunk egy lányt még és majdnem elesett, és sírt meg minden és én mondta hogy nem birom és ott hagytuk. De mindenki ezért bánt mert nincs barátnőm, de ezek a fiúk már olyanok mint rég a barátnőim. És mind azt mondják hogy úgy viselkedek mint egy fiú! És őket már barátnőként szeretem.

2010. júl. 31. 10:16
 6/15 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért csak gyorsan írok, nem figyelem
2010. júl. 31. 10:17
 7/15 anonim ***** válasza:

"Volt hogy mentünk deszkázni és hoztunk egy lányt még és majdnem elesett, és sírt meg minden és én mondta hogy nem birom és ott hagytuk."


Így kell ezt csinálni...


Szépen fel van építve ez a világ, de nem jósolok túl sok jövőt neki, változások vannak készülőben, reméljük sikeresek lesznek!


17/F


Üdv!

2010. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy fiúkkal barátkozol elsősorban, még nem kell bunkózni a lányokkal. Mennyiből tartott volna oda nyújtani a kezedet, hogy "hát igen ez egy fiús sport, de majd belejössz" vagy tényleg bármi... Én 20 éves vagyok, és világ életemben inkább a fiúkkal barátkoztam, ettől függetlenül jól kijövök a lányokkal is (nem a plázacicákkal). Általános iskolában mindig a fiúkkal lógtam, középiskolában már volt pár barátnőm, de azt kell hogy mondjam, még mindig sokkal könnyebben ismerkedem fiúkkal, mint lányokkal, sokkal szívesebben megyek velük bárhova, de ha csatlakozik hozzánk más lány, azt nem nézem le, ha a csapatban valamilyen problémája akad, akkor inkább segítőkezet nyújtok szintén lányként, mint hogy kinevessem és ott hagyjuk valahol egyedül. Ez a gáz szerintem, nem az hogy srácokkal lógsz! Azért ne legyél teljesen fiús, őrizd meg a """nőiességedet""", mert pár év múlva azon kaphatod magad, hogy a fiúk csak a barátaid akarnak lenni, semmi több!
2010. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az illető nem esett el csak majdnem, és egy kukára ült le, félig beleesett, és sírt hogy valaki vigye haza, mert lelki sérült. Akikel szoktam menni 2 közülük rámhajtott de tisztáztam velük a dolgot.
2010. júl. 31. 10:42
 10/15 anonim ***** válasza:
:) Én is általában srácokkal lógok, de vannak lány barátaim is. Néha velük is talizok, igazából jól kell megválogatni a barátokat. Én sem bírom a nyafogást, de aki alapból ilyen, azzal persze nem megyek sehova. Az én lány barátaim tök normálisak, nem nyávognak és nem beszélnek hülyeségeket. Am szinte minden nap srácokkal lógok, olyanok nekem, mint a testvéreim, szinte együtt nőttük fel. 18/L
2010. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!