Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A töketlen pasikkal szerttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A töketlen pasikkal szerttek randizni csajok?

Figyelt kérdés
Alamuszi nyuszi visszahuzdo pasikat ki szereti?
2010. júl. 30. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem senki
2010. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, mit tegyek, hogy ne legyek ennyire félénk?
2010. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem gond, ha visszahúzódó, de azért ki tudja fejezni az érzéseit, meg megtudja tenni azokat a lépéseket, amiket a férfinak kell.
2010. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nagyon szeretem ezeket a típusú pasikat, eddig mind a 3 pasim ilyen volt.Én egy túlságosan pörgős, határozott csaj vagyok, és imádtam hogy a csávó mellett lassíthatok, de mégis én irányítok, ők meg szerették hogy mellettem határozottabbak lettek.De valamiért mégsem működik soha, meg már unom hogy mindig én lépek mindenben először.De az ilyen pasik olyan imádnivalóak!
2010. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a kérdést azért jól tetted fel... Miért nem mindjárt azt kérdezed, hogy szeretik-e a kis sz@rháziakat, akiket a társadalomnak mélyen meg kellene vetni?
2010. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
pua
2010. júl. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ki szeret? Még jó, hogy senki.
2010. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az ilyeket segbe kene k.rni hogy látsak hogy mi törtenik hogyha nem vagy kemény
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!