Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik annyira unalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik annyira unalmas, szánalmas, töketlen, lúzer, gyáva, nyámnyila alak, hogy soha nem lesz nője?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok az egyik, vagy csak én.
2009. máj. 23. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ne létezik,előbb utóbb talál egy unalmas, szánalmas, töketlen, lúzer, gyáva, nyám-nyila nőszemélyt,akivel jól megértik egymást
2009. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
:))))) - ez lemaradt
2009. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
ha így állsz hozzá télleg az vagy...
2009. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt gondolod magadról és csak sajnáltatod magad, akkor kicsi rá az esély, hogy becsajozol. Próbálkozni kell és előbb utóbb összejön. Nem tudom mi az oka, hogy nem jön össze, de valószínűleg az önbizalomhiány jelentős szerepet játszik benne. Legyél magabiztos és laza.
2009. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem,régen én is kb ugyanezt gondolltam magamról,csak a kinézetem miatt,de mostanra helyreállt a dolog mert kezdek kialakítani egy kapcsolatot egy lánnyal.Tudom hogy sokat hallottad már ezt,de ne add fel,eljön még a te időd:D
2009. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek egy 40 éves embert, soha nem volt barátnője, anyjával meg a kutyájával él. Csak nem akarod így végezni? Akkor meg fel a fejjel és dolgozzál magadon, meg az önbizalmadon és meglátod, ha megleszel magaddal elégedve, mások is meglesznek veled!

Sok sikert!

2009. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha milliárdos leszel, és Porschéval jársz udvarolni, ahonnan Dubaiba viszed hétvégére a nőket, akkor nyámnyilán és töketlenül is lehet feleséged, bár számíts rá, hogy az meg meg fog csalni postással.
2009. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Pl. a dolgok jelenlegi állása szerint én is ilyen vagyok. Mondjuk mindezek mellé még ronda is.
2009. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
A csajozás, csábítás az egy tanulható dolog. Nyilván nem megy mindenkinek ugyanolyan jól, de gyakorlással fejleszthető. A gyakorláshoz meg kell persze bátorság, de előbb utóbb meglesz az eredménye. A csajok zöme hasonló módon reagál dolgokra és ha tudsz olvasni ezekből a jelekből, akkor már észreveszed, hogy mi a pálya. Biztos láttál már olyan párokat, ahol a férfi nagyon gyengén néz ki a nőhöz képest, mivel a nők nem azt figyelik elsősorban, hogy hogy néz ki a pasi. Most igazából semmi konkrétumot nem írtam, de ha érdekel akkor írhatok párat, vagy kérdezhetsz.
2009. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Hello !

Megmondjam az őszintét? Szerintem én vagyok akkora lúzer

2009. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!