Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fontos az intelligencia?

Figyelt kérdés

Szívesen járnátok pl olyannal akinek az IQ-ja >140?

Mekkora előny vagy hátrány ez nálatok?


2010. júl. 30. 19:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy túl sok. Egy férfi legyen okos, intelligens. Nekem fontos hogy tudjak felnézni rá, legyen okosabb nálam.
2010. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Lamafighter ***** válasza:

hát öregem, ilyet kérdezni, hogy xy IQ-jú emberrel járnának-e :D

nemárt, ha az ember okos meg minden persze,...de ez azért nem csak az iq-n hanem sok más dolgon is múlik, például ahogy előttem említették; tapasztalat, na meg viselkedés, külső, hasonlók :P


meg nincs ilyen hogy akkor 100-120 között járnak DE, ha 121 akkor már túl okos hozzám :DDDD xDD

2010. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

19:32 Azért okos != tudós. :)

Én pl infós vagyok, és szeretem is a szakmám, de tudok másról is beszélni, akár órákon át egy lánnyal. Persze csak ha ő is kellően értelmes, ez nálam szintén követelmény. :)

2010. júl. 30. 19:40
 14/24 anonim ***** válasza:
kedves kérdező most azt vártad hogy mindenki össze-vissza szárja magát a 140es IQ-dtól? Ez a kérdés nem méltó egy ilyen hatalmas intelligencia földi megnyilvánulásához
2010. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy neked nem 140-es az IQ-d. Legalábbis ez jött le a leírtakból.

Egyébként igen, nálam az intelligencia a legfontosabb egy pasiban. És a természete. A többi csak mellékes.

18/L

2010. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Attól függ mit takar az iq. Nem feltétlen az iq-tól lesz valaki művelt, vagy értelmes. Számomra főleg az utóbbi kettő számít Főleg azért, mert engem pl. érdekel a nyelvészet, az irodalom, történelem, rajzolok, festek, a 6. nyelvemet tanulom, de mindenféle tudományos dolog után is érdeklődöm (szívesen olvasok, vagy hallgatok róla másokat, akkor is ha nem értek hozzá). Na nem vagyok stréber meg ilyesmi, bár ez alapján eléggé annak tűnhetek :) A lényeg, hogy eddig nem találtam olyan párt, aki osztaná az érdeklődésemet, vagy egyáltalán érdekelné az, ami engem, vagy legalább valami más kulturális vagy tudományos dolog...

Szóval fontos az intelligencia, de nem iq szint alapján választok párt :D

21/L

2010. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem hátrány ,de nem is előny..
2010. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Nekem az intelligencia a legfontosabb! még sosem jártam olyannal, aki ne lett volna jólinformált, intelligens!

El sem tudom képzelni, hogy legyen túl sok valakinek az IQja! Ha valaki szégyelli a 144-ét, nagyon rossz környezetben él!

2010. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

ja és

17/L voltam

2010. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hülye pasikat...olyanokat tudnak mondani és kérdezni,hogy néha még viccnek is rossz...de a túl okoskodó hapsik sem jók.
2010. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!