Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak neki msnen? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak neki msnen? 15/L

Figyelt kérdés

msnen soha nem beszélünk,személyesen viszont néha szoktunk

találkozni akarok vele vagy csak beszélni de nem tudom mit irhatnék..


2010. júl. 30. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csal viselkedj természetesen! Kérdezd meg, hogy van, mit csinál mostanában, stb! Aztán majd jön magától!
2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nagyon fontos nekem ez a srác..légyszi normális választ
2010. júl. 30. 14:18
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Szyja!

Nem lenne kedved talcsizni?

Beszélgetni ijesmi még partyzni isch mehetünk;)

irly! puszcsy!

2010. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Xeadas ***** válasza:
az utolso valasz teljesen normalis...
2010. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mi történt vele a mai nap, meg ilyesmi dolgok :D És ha normálisan válaszol, nemcsak 1-2 szavakba, akkor lehet vele beszélgetni :D
2010. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Xeadas ***** válasza:
marmint a te valaszod elotti :)
2010. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a h*lyékre... a 14:18-as válaszoló vagyok..

Tényleg az a kulcs, hogy viselkedj természetesen! És ne izgulj! Ha nincs más téma, próbálj elbeszélgetni zenéről, filmekről, vagy mondjuk ha tudod, hogy mi érdekli, arról. :) És sok sikert!

2010. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

a legelsőre irtam ..

de olyan témát szereték amire nem csak egyszavas válaszokat tud..hanem amire normálisan pl. valamiben a segitségét kérni vagy hasonlók

köszönöm az eddigi válaszokat:)

2010. júl. 30. 14:27
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szerencsés, ha egyből valami segítségkéréssel lerohanod. Bár ez pasi-függő. Az, hogy mennyire hosszan tudtok elbeszélgetni, az rajta is múlik. Ha olyan csajjal msnezek, akivel szeretek beszélgetni, még az amúgy tőlem távol álló témában is jó hosszan el tudunk társalogni.
2010. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem gáz hogy 15 évesen magadtol nem birsz beszélgetni egy fiuval, ha annyira szerencsétlen vagy hogy még csak magadat sem tudod adni akkor sajnálak
2010. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!