Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam sétálni? Vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam sétálni? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
17/L vagyok a fiú 23 éves már randiztunk párszor de nem történt semmi komoly mostanábn azaz már 2 hónapja kb nem keres nem hív nemtudom miért én beleszerettem nagyon.Azon gondolkoztam hogy elhívhatnám én sétálni szombaton csak nincs hozzá elég bátorságom, mert szerintem ez fiú dolga.Lehet azért nem keres mert talált valaki mást?Meg félek attól hogy nememt mondd más dologra hivatkozva?Mit tegyek?Msn-en gondoltam hogy megkérdezem.Megtegyem vagy ne?És mit írjak neki?
2010. júl. 28. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

-Szia

-Szia

-Miujs?

-semmi...ott?

-semmi.

-figyelj zoli.

-Tessék?

-Eljössz velem sétálni?

-Minek?

-Hát...csak úgy.

-Ok.

-Jó lesz meglátod.

-Jó.Mikor?

-Ma este.

-Na és merre?

-Itt a házkörül. Körbe-körbe.

-Jó. nyolcra érted megyek. de most megyek, mert sz-rnom kell.

-Okés.:D akkor várlak. jó sz.rást. puszim

-szia

2010. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sztem simán írhatnál most neki.egy próbát még +ér mielőtt el akarnád felejteni. sok sikert ^^
2010. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!