Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam sétálni? Vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam sétálni? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
17/L vagyok a fiú 23 éves már randiztunk párszor de nem történt semmi komoly mostanábn azaz már 2 hónapja kb nem keres nem hív nemtudom miért én beleszerettem nagyon.Azon gondolkoztam hogy elhívhatnám én sétálni szombaton csak nincs hozzá elég bátorságom, mert szerintem ez fiú dolga.Lehet azért nem keres mert talált valaki mást?Meg félek attól hogy nememt mondd más dologra hivatkozva?Mit tegyek?Msn-en gondoltam hogy megkérdezem.Megtegyem vagy ne?És mit írjak neki?
2010. júl. 28. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

-cső.

-cső.

-gyere sétálni.

-ok.

2010. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. felejtsd el hogy minden a fiú dolga...

2. 2 hónap az sok idő , sztem ne éld bele magad , 1 próbát megér de valószínű h nem jöttél be neki.

2010. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem keres annak oka lehet..mégha igent is mondana a sétára lehet,hogy csak azért mert nem akar megbántani ..viszont utána meg csak neked lenne rosszabb..Ha egy pasit tényleg érdekelsz ,hidd el keresni fog!De ezesetben olyan mintha te futnál utána legalábbis szerintem..az is lehet,hogy csak én vagyok ennyire annak a híve,hogy egy pasi "kezdeményezzen" mert ha nem is érdeklem tök felesleges az egész és utána én érzem hülyén magam..
2010. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem próbáld meg. és elég hülyeség hogyy a csajok várnak a sültgalambra állandóan
2010. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen énis gondoltam erre,de van egy másik lehetőség az hogy megunta vagyis már kb 4-5 találkoztunk aludtunk is együtt de nem történt semmi,de ha kezdeményezett volna akkor lehetett volna csók (de szex még nem),a 2 hónap alatt találkoztunk egy buliba és akkor mondta hogy hamarosan visz motorozni meg majd ír de nem keresett ez a buli8 2 hete volt
2010. júl. 28. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a tipikus bulis dolog jött elő nemrég na hát azóta is keres..kb egy buli erejéig hatotta meg a jelenlétem,hogy ne nézzen már ki hülyén ,hogy oda se jön meg nem köszön..
2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. voltam.
2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor próbáljam elfelejteni?nehéz lesz
2010. júl. 28. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
én a helyedbe más fiút keresnék..:/ valszeg nem érdekled már. vagy ha lehet vele nyiltan beszélni kérdezd meg h akar még vmi-t vagy sem.. ha azt mondja igen az oké, ha nem akkor neked is jobb lesz tudni, nemde?
2010. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

próbáld meg nem megér most egy írást msn en?

sokszor én is ezért unok rá a lányokra mert állandóan én keresem ők meg a fülük botját sem mozditják. sok vesziteni valód níncs.

2010. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!