Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti kidobnátok egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kidobnátok egyből a randipartneretek ha az első együttlét alkalmával a férfinak nem áll fel?

Figyelt kérdés

Izgult és régóta nem volt nővel, ezt el is mondja utána.

Vagy jobb inkább erről előtte beszélni?



2020. ápr. 29. 19:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem tobbszor is volt h nem allt fel, annyira izgultam, annyira tetszett a no. Annyira mashogy szerettem volna erzelmeket adni neki.Biztos kirohogott utana,meg kerdezgette a baratnoit,hogy most mi van? :) (gondolom a csajok igy szoktak)


Meg olyan is volt h lelankadt, mert fura erzelemnek eltem meg h ott vagyok a csaj felett es dongolom.Kivulrol lattam magam.

Meg olyan kudarc is volt, h szar kinezetu,szar farku hapsinak gondoltam magam a csaj elott mikor levetkoztem. Es nem ment,barmit csinalt...


De a sok kudarc egy percig sem jelentette szamomra azt,h impo lennek,mert tudtam magamrol h mas csajokat siman megtekerek,akikkel ugy alakulnak a dolgok,h jon a "fejvesztes".


Es egyaltalan nem vagyok merges egyik lanyra sem,aki emiatt kidobott. Igy alakult,ez van (sajnos,pedig csomo jo lehetoseg elment emiatt).

Ja es sztem az meg kinosabb,ha meg akarja beszelni miert nem all fel... :-D

2020. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kapna egy második esélyt, de ha utána sem megy, akkor igen.
2020. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Neeeem! Az én partneremnek is először gondjai voltak. Pár alkalommal. Nem dobtam ki,nyugtattam,plusz van nyelve is. Ideges volt,egy ideje nem szexelt már. Én türelmes voltam vele,most olyanokat szexelünk,hogy hihetetlen! És semmi problémája,áll mint a cövek. Ezért ne dobj senkit. Légy nagyon türelmes.
2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!